Oczyść ciało przed wiosną - pozbądź się toksyn

Oczyszczenie organizmuZa oknem ciężko znaleźć jakiekolwiek elementy zimowego krajobrazu. Śnieżne zaspy już dawno spłynęły do morza, na trawnikach zaczynają pojawiać się pierwsze kwiaty, a słońce grzeje z każdym dniem coraz mocniej. Niedługo będziemy mogli cieszyć się z uroków najpiękniejszej pory roku - wiosny. Aby czerpać maksimum z jej naturalnego piękna, warto przygotować do niego swoje ciało.

Więcej…

   

Wariograf? Czy można go oszukać?

WariografJak wygląda badanie wariografem? Czy można go oszukać? Dlaczego kojarzy się z "magicznym" wykryciem kłamstwa? Dlaczego jest tak popularne, również wśród pracodawców, jak i małżonków?

Więcej…

   

Publiczne prawo gospodarcze - geneza i specyfika

Publiczne prawo gospodarczePubliczne prawo gospodarcze to bez wątpienia jedna z bardziej skomplikowanych dyscyplin polskiego prawa. Świadczyć o tym może chociażby fakt, iż na studiach prawniczych pojawia się dopiero na III lub IV roku. Czym zajmuje się publiczne prawo gospodarcze? Jaka jest różnica pomiędzy prawem publicznym a prywatnym? I wreszcie - co wyróżnia prawo gospodarcze spośród pozostałych dyscyplin?

Więcej…

   

Co mogą nam powiedzieć prognozy marketingowych guru na przyszły rok

Prognozy marketingoweW opracowaniach branżowych ekspertów pewnie pojawi się zaraz wiele wróżb dotyczących kształtu rynku marketingowego i e-commerce w Polsce. Końcówka roku i początek nowego zazwyczaj obfituje w tego rodzaju podsumowania i prognozy. W jaki sposób odczytywać przepowiednie? Czy na ich podstawie weryfikować swoje plany?

Więcej…

   

6 mitów pozycjonowania w wyszukiwarkach

PozycjonowanieOsoby niezorientowane w tematyce SEO często nie wiedzą, co tak naprawdę wpływa na utrzymanie satysfakcjonującej pozycji w sieci. Nic dziwnego, że w swoich działaniach popełniają wiele błędów lub niepotrzebnie ufają firmom SEO, które proponują usługi mało efektywne i krótkotrwałe. Warto zastanowić się nad najpopularniejszymi mitami dotyczącymi pozycjonowania w wyszukiwarkach. Nie da się ukryć, że znajomość ich funkcjonowania może pomóc w utrzymaniu popularności danej strony internetowej.

Więcej…

   

Więcej artykułów…