Pożyczki chwilówki

Co należy brać pod uwagę, gdy decydujemy się na pożyczkę ratalną?

Pożyczka ratalnaGdy decydujemy się na jakiekolwiek zobowiązanie finansowe, powinniśmy robić to rozsądnie. Pośpiech zawsze jest złym doradcą, zwłaszcza w takich sytuacjach.  Podejmowanie  jakichkolwiek kroków pod wpływem emocji również może nam zaszkodzić. Zamiast postępować desperacko, należy wstrzymać się chwilę i pomyśleć, ile i na co potrzebujemy pożyczyć.

Więcej…

 

Zaciągnięcie pożyczki bez ryzyka

PożyczkaPożyczka pozabankowa to dla wielu osób prosty oraz szybki sposób na pozyskanie funduszy. Niestety, wbrew coraz lepszemu dostępowi do informacji w sieci, wielu Polaków nadal nie wie jak bezpiecznie i odpowiedzialnie zaciągać zobowiązania finansowe.

Więcej…

   

Profil klienta firmy pożyczkowej

Klient firmy pożyczkowejW polskim społeczeństwie panuje zupełnie sprzeczne z rzeczywistym stanem rzeczy przekonanie, że pożyczki poza systemem bankowym, zaciągają osoby niewykształcone, znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, bez pracy i z długami. Jak jest naprawdę?

Więcej…

 

Jak pożyczać rozsądnie?

Rozsądne pożyczanieOszczędzanie jest podstawową umiejętnością w utrzymaniu płynności finansowej. Mimo to, zdarzają się przypadki, kiedy niespodziewane wydatki pochłaniają całe nasze oszczędności i nie zostaje nic innego, jak sięgnąć po dodatkowy zastrzyk gotówki z zewnątrz.

Więcej…