Pożyczki chwilówki

Co należy brać pod uwagę, gdy decydujemy się na pożyczkę ratalną?

Pożyczka ratalnaGdy decydujemy się na jakiekolwiek zobowiązanie finansowe, powinniśmy robić to rozsądnie. Pośpiech zawsze jest złym doradcą, zwłaszcza w takich sytuacjach.  Podejmowanie  jakichkolwiek kroków pod wpływem emocji również może nam zaszkodzić. Zamiast postępować desperacko, należy wstrzymać się chwilę i pomyśleć, ile i na co potrzebujemy pożyczyć.

Więcej…

 

Zaciągnięcie pożyczki bez ryzyka

PożyczkaPożyczka pozabankowa to dla wielu osób prosty oraz szybki sposób na pozyskanie funduszy. Niestety, wbrew coraz lepszemu dostępowi do informacji w sieci, wielu Polaków nadal nie wie jak bezpiecznie i odpowiedzialnie zaciągać zobowiązania finansowe.

Więcej…

   

Profil klienta firmy pożyczkowej

Klient firmy pożyczkowejW polskim społeczeństwie panuje zupełnie sprzeczne z rzeczywistym stanem rzeczy przekonanie, że pożyczki poza systemem bankowym, zaciągają osoby niewykształcone, znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, bez pracy i z długami. Jak jest naprawdę?

Więcej…

 

Jak pożyczać rozsądnie?

Rozsądne pożyczanieOszczędzanie jest podstawową umiejętnością w utrzymaniu płynności finansowej. Mimo to, zdarzają się przypadki, kiedy niespodziewane wydatki pochłaniają całe nasze oszczędności i nie zostaje nic innego, jak sięgnąć po dodatkowy zastrzyk gotówki z zewnątrz.

Więcej…

   

Szybkie pożyczki - z czym to się je

PożyczkiCo zrobić, gdy potrzebujemy pieniędzy "na wczoraj"?

Na słowo "kredyt" wielu z nas reaguje wysypką i palpitacjami serca. To zrozumiałe. Proces pożyczania pieniędzy w banku jest czasochłonny i bardzo żmudny, a pod koniec wielu z nas już nie pamięta, na co ich potrzebował. Co jednak w sytuacji, gdy pojawia się pilna potrzeba i musimy mieć zastrzyk gotówki natychmiast? Wtedy z pomocą przychodzą tak zwane szybkie pożyczki.

Więcej…

 

Co należy wiedzieć przed wzięciem pożyczki online?

Wzięcie pożyczki online

Osoby, które z różnych przyczyn potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki, często rozważają wzięcie pożyczki.  Niestety, część z nich podejmuje decyzję o zaciągnięciu zobowiązania bez sprawdzenia podstawowych informacji dotyczących warunków umowy.

Więcej…