Ubezpieczenia

Polisa na życie w celach ochronno-inwestycyjnych - dowiedz się, jak działa

Polisa na życieChciałbyś zakupić dobrą polisę na życie, ale nie wiesz, jaką wybrać? Masz małe dzieci i myślisz o ich przyszłości?  A może jesteś osobą bezdzietną, która martwi się o wysokość swojej przyszłej emerytury? Poznaj polisy ochronno-inwestycyjne i dowiedz się, dlaczego warto się nimi zainteresować.

Więcej…

 

Ubezpieczenie AC - sprawdź, przed czym chroni autocasco

Ubezpieczenie ACAC to ubezpieczenie, które może okazać się bardzo przydatne w przypadku kradzieży, wypadku czy nieprzewidzianych zdarzeń na drodze. Warto wiedzieć, co w praktyce daje kierowcy i kiedy można z niego skorzystać.

Więcej…

   

Jesteś początkującym kierowcą i chcesz wykupić ubezpieczenie? Podpowiadamy, jak krok po kroku obliczyć składkę OC

Prowadzenie samochodu - początkujący kierowcaJesteś początkującym kierowcą? Dopiero zaczynasz swoją przygodę z 4 kółkami? Pamiętaj, że wybór towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym wykupisz obowiązkową polisę OC jest ogromnie ważny. Choć zakres polisy wynika z zapisów prawa i jest taki sam dla wszystkich ubezpieczycieli, ceny składek mogą różnić się nawet o kilkaset złotych! Dziś podpowiemy Ci jak krok po kroku obliczyć składkę OC.

Więcej…

 

Ubezpieczenia mieszkań - podstawowe pojęcia

Ubezpieczenie mieszkaniaWłamanie, wichura, zalanie, spalenie to jedne z najczęściej ubezpieczanych ryzyk, które przytrafić się mogą każdemu.

Więcej…

   

Ubezpieczenie od utraty pracy - co warto wiedzieć?

Ubezpieczenie od utraty pracy

Każda osoba, która decyduje się na zaciągnięcie kredytu w banku, musi liczyć się z tym, że w pewnym momencie może być niezdolna do jego dalszego spłacania. Zazwyczaj jest to związane ze złą sytuację finansową, spowodowaną utratą pracy i znacznej części dotychczasowych dochodów.

Więcej…

 

Ubezpieczenia - z jakich ubezpieczeń najczęściej korzystają Polacy?

UbezpieczeniaZ jakich ubezpieczeń najczęściej korzystają Polacy?

Ubezpieczenia to bardzo przydatny produkt, pozwalający nam na przeniesienie części lub całości odpowiedzialności finansowej w określonych sytuacjach na ubezpieczyciela.

W zamian musimy jednak płacić umowne składki, jednak w wielu przypadkach zdecydowanie warto skorzystać z tego rozwiązania. Z jakich ubezpieczeń Polacy korzystają najczęściej i najchętniej oraz jakie są koszty poszczególnych z nich? Przyjrzyjmy się temu dokładniej.

Więcej…