Abonament na telefon: czym powinien wyróżniać się nowoczesny smarfon

Abonament na telefonSmartfony przejęły dziś funkcję osobistych komputerów. Mają szybkie procesory, współpracują z wieloma aplikacjami i programami, ich atutem jest też często wysokiej klasy aparat fotograficzny. Dlatego warto rozważyć umowę z operatorem na abonament wraz z telefonem.

Zanim zdecydujemy się na wybór abonamentu na telefon, dokładnie rozważmy wszelkie opcje cenowe dostępne u różnych operatorów, promocje i upusty. Pod uwagę warto wziąć również dostępność konkretnych modeli telefonów. To zazwyczaj niska cena zakupu telefonu przyciąga klientów do konkretnej oferty. Sprawdźmy, czym powinien wyróżniać się nowoczesny smartfon.

Telefon z abonamentem: smartfon za 1 zł

Długoterminowe, stałe umowy gwarantują regularne wpływy do budżetów firm telekomunikacyjnych. Jednak korzystają na nich również klienci, którzy mogą zaplanować swoje wydatki, a przy okazji skorzystać z licznych promocji i upustów oferowanych przez operatorów. Operatorzy starają się zachęcić jak największą liczbę klientów, by zdecydowali się na abonament na telefon. Ogromną zaletą, która ma wpływ na wybór, jest możliwość kupna smartfona w atrakcyjnej cenie. Wiele firm telekomunikacyjnych oferuje taki sprzęt za 1 zł. Dzięki temu nawet jeśli nie dysponujemy większą gotówką w chwili zakupu, możemy zdecydować się na transakcję i skorzystać z możliwości atrakcyjnego finansowania smartfona. Jednak nie należy oczekiwać, że sprzęt oferowany za 1 zł będzie z najwyższej półki. To zwykle telefony, które są tańszymi wersjami flagowych produktów albo pochodzą z wyprzedaży sezonowej. Lepsze okazje można trafić, kiedy na rynek ma wejść nowa generacja telefonów danej marki. Wówczas starsze modele tanieją i wytrawny łowca promocji na pewno będzie wiedział, kiedy skorzystać z takiej okazji. Natomiast w przypadku wyprzedaży sezonowych musimy mieć świadomość, że są to aparaty, które nie oferują najlepszych na rynku podzespołów. Mimo tego nie powinniśmy czuć się stratni. Obecnie nawet telefony ze średniej półki charakteryzują się dobrej jakości multimediami oraz sensowną specyfikacją.

Jaki smartfon w Red Bull Mobile?

Dobrej jakości smartfony można znaleźć w ofercie Red Bull Mobile. Znajdują się w niej modele przodujących światowych marek: Apple, Huawei, Xiaomi oraz Samsung. Wraz z abonamentem na telefon otrzymamy bogate pakiety internetowe (w najdroższej opcji cenowej będzie to nielimitowany internet), a także dostęp do milionów utworów muzycznych z oferty aplikacji Tidal. Do tego w standardzie rozmowy bez limitu, SMS-y i MMS-y. Wielu klientów zadowolonych będzie z opcji przenoszenia niewykorzystanych gigabajtów do wykorzystania w kolejnych miesiącach. W Red Bull Mobile ceny abonamentów zaczynają się od 50 złotych. Za 200 zł otrzymamy nielimitowany internet i kilka atrakcyjnych bonusów, jak praktyczny powerbank oraz czteropak napoju energetycznego Red Bull każdego miesiąca. Sieć oferuje atrakcyjne dodatkowe bonusy klientom, którzy przeniosą do niej dotychczasowy numer telefonu.

Komentarze