Bank głosów lektorskich Powitania.pl

Bank głosów lektorskichBaza głosów lektorskich Powitania.pl to firma, która realizuje profesjonalne nagrania audio różnego typu. Oferta obejmuje m.in. komunikaty na potrzeby prezentacji multimedialnych, zapowiedzi telefonicznych, powitań czy spotów reklamowych, a także audiobooki. Powitania.pl zaprasza do nawiązania współpracy operatorów telekomunikacyjnych, portale internetowe oraz firmy z wielu innych branż.

Bogata baza głosów

Lektorzy współpracujący z firmą Powitania.pl to doświadczeni specjaliści, którzy swój doskonały warsztat wypracowali m.in. w rozgłośniach radiowych oraz na deskach popularnych teatrów. Baza głosów lektorskich jest nieustannie powiększana o nowe osoby. Firma oferuje także możliwość dodania własnego głosu lektorskiego, poprzez przesłanie dema dźwiękowego za pośrednictwem formularzu na stronie.

Rozbudowana oferta

Powitania.pl to firma, która nieustannie poszerza swoją ofertę. Jedną z najbardziej interesujących usług jest możliwość nagrania komunikatów lektorskich w języku obcym. Ich realizacją zajmują się wyłącznie najlepsi lektorzy obcojęzyczni, co daje gwarancję oryginalnego i naturalnego brzmienia wszystkich zarejestrowanych nagrań. Głosy lektorów oferowanych przez firmę Powitania.pl sprawdzić można w banku głosów na stronie firmy, pod kategorią Natives.

Atrakcyjne ceny

Koszt nagrań realizowanych przez Powitania.pl uzależniony jest głównie od typu zamawianej rejestracji. Cena wzrasta także z zasięgiem, który obejmują nagrania reklamowe. Firma współpracuje także z osobami, które zainteresowane są posiadaniem banku głosów we własnym serwisie internetowym. Baza głosów lektorskich Powitania.pl udostępniana jest bezpłatnie. Jej osadzenie polega na wklejeniu kodu HTML, przekazywanego po wysłaniu zapytania. Oferta kierowana jest m.in. do operatorów telekomunikacyjnych i serwisantów sprzętu telekomunikacyjnego. Poszerzenie własnej oferty o bazę lektorską może być doskonałym sposobem na zwiększenie sprzedaży usług oraz produktów, a także uzyskanie dodatkowego źródła dochodu.

Ocena: 5.0

Komentarze