Usługi bankowe

Nieostrożność w korzystaniu, brak spłaty w terminie i... - poznaj najczęstsze błędy popełnianie przez właścicieli kart kredytowych

Karty kredytoweKarta kredytowa to dostęp do dodatkowych środków w przypadku nieprzewidzianych i koniecznych wydatków. Dowiedz się, jak poprawnie używać karty kredytowej i jakich błędów nie popełniać.

Więcej…

 

Konsolidacja kredytów - na czym polega i czy się opłaca?

Konsolidacja kredytówKiedy posiadasz kilka zobowiązań w banku, a spłacanie ich terminowo stanowi dla Ciebie już problem, jednym z rozwiązań jest konsolidacja kredytów. Aby odpowiednio z niej skorzystać należy wiedzieć kiedy się ona opłaca i na czym dokładnie polega. Poniżej znajdziecie wyjaśnienia.

Więcej…

   

Karta kredytowa - jak mądrze korzystać?

Karty kredytoweWnioski o karty kredytowe mimo i tak dużej ich ilości w Polsce, ciągle wzrastają. Banki chętnie karty kredytowe przyznają, licząc na brak zrozumienia mechanizmu z ich korzystania w rękach użytkowników, co dla banku jest korzystne, gdyż wtedy mogą liczyć na zarobek na takim kliencie w postaci odsetek. Jak więc mądrze z kart kredytowych korzystać, tak aby bankowi nic lub niewiele zapłacić i cieszyć się dodatkowym zapasem pieniędzy?

Więcej…

 

Co wiesz o bankowości elektronicznej - test

Bankowość elektronicznaBankowość elektroniczna jest bardzo szybko rozwijającym się obszarem gospodarki. Jeśli stale nie uzupełniasz i nie pogłębiasz swojej wiedzy o możliwościach banków online, może okazać się, że jesteś bardzo do tyłu z nowinkami technicznymi z zakresu bankowości online. Sprawdź swoją wiedzę w naszym teście!

Więcej…

   

Konto internetowe bez tajemnic

Bankowe konto internetowe

Polacy wciąż wolą osobiście odwiedzać placówki bankowe - dowodzą sondaże i badania. Jednocześnie rośnie liczba osób, które aktywnie korzystają z rachunków osobistych z możliwością obsługi przez Internet lub aplikację mobilną.

Więcej…

 

Uwaga na bankowe haczyki

Uwaga na bankowe haczykiPrzy wyborze nowego konta większość osób zwraca uwagę głównie na opłaty - zresztą całkiem słusznie. Jednak równie istotne są "gwiazdki", które niestety coraz częściej pojawiają się w ofertach banków. Na co zatem zwrócić szczególną uwagę przy ocenianiu ofert kont bankowych?

Więcej…