Dlaczego smartfony Xiaomi Pocophone F1 mogą zrewolucjonizować rynek elektroniczny?

Źródło: x-sklep.plDo sierpnia 2018 r. wydawać się mogło, że w przypadku telefonów za jakość już zawsze będziemy musieli słono płacić. Najlepsze urządzenia wyprodukowane przez: Apple, Samsunga czy Huawei niekiedy osiągają bowiem wręcz kosmiczne ceny, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż smartfon wciąż jednak służyć ma jego użytkownikom przede wszystkim do komunikacji z innymi ludźmi.

Więcej…

   

Sztuczna inteligencja w przemyśle

Sztuczna inteligencjaWspółczesny przemysł charakteryzuje się bardzo dużą dynamiką zmian. Związane jest to przede wszystkim z wdrażaniem wynalazków technologicznych oraz postępującą automatyzacją procesów produkcyjnych. Wynika to z konieczności zapewnienia konkurencyjności wytwarzanych produktów i jak najkorzystniejszego ich sprzedania.

Więcej…

   

Arsenał Instagramera: Dobry smartfon, oświetlenie, statyw i dodatkowy obiektyw

InstagramChęć dzielenia się ludzi swoim życiem towarzyszy nam niezmiennie od lat. Dawniejsze papierowe pamiętniki zostały zastąpione przez wszechobecne blogi, a wkrótce potem przez ich multimedialne wersje. Podobnie bowiem jak serwisy typu YouTube spowodowały masowe nagrywanie filmików z własnego otoczenia przez setki milionów ludzi, tak samo serwisy typu Instagram sprawiły, że każdy chce się dzielić swoimi fotografiami.

Więcej…