Wypadek przy pracy, w drodze do pracy, czy w delegacji - jaki jest ich podział

Wypadek w pracyW ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat nastąpiła znacząca zmiana poglądów dotyczących przyczyn wypadków i profilaktyki wypadkowej. Są one również przedmiotem coraz skuteczniejszych działań profilaktycznych. Opracowano metody umożliwiające zarządzanie ryzykiem i kontrolowanie strat będących następstwem katastrof i wypadków. Poniższy artykuł przybliża zagadnienia wypadków w zakładzie jak również związanych z pracą (w delegacji czy w drodze do pracy).

Więcej…

   

7 trików na zachowanie anonimowości w Sieci

Anonimowość w sieciIstnieją różne sposoby na to, aby zachować niemal całkowitą anonimowość w sieci. Dzięki odpowiednim metodom, internetowa działalność może być ukryta nawet w 99%. Ma to ogromny wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa, a tym samym ograniczenie podatności na ataki. Oto 7 tricków na zachowanie anonimowości w sieci:

Więcej…

   

Wirtualne biura - czym są i ile kosztują?

Wirtualne biuroO popularności wirtualnych biur świadczy ich liczba - działają we wszystkich większych miastach Polski. Prowadzisz działalność gospodarczą i pracujesz zdalnie w domowym zaciszu? Sprawdź, jakie korzyści płyną z korzystania z wirtualnych biur.

Więcej…