Dlaczego lepiej inwestować w przeżycia niż w rzeczy?

Inwestowanie w przeżyciaKażdy z nas, w mniejszym lub większym stopniu, zwraca uwagę na jakość kupowanych produktów. Chcemy, aby było tanio, dużo i dobrze, a zakup powinien być wieczność. Jak wiemy, pewność co do ostatniego punktu mamy tylko w przypadku jednego - wspomnień. Dlaczego lepiej inwestować w budowanie tego, co niematerialne?

Więcej…

   

Drukuj z telefonu z systemem Android lub iOS

Drukowanie z telefonuW dobie łączności bezprzewodowej nawet z butami możemy się łączyć za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. Producenci akcesoriów biurowych doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego wiele modeli drukarek można obsługiwać z poziomu urządzeń mobilnych. Zobacz, jak drukować szybko i wygodnie bez włączania tradycyjnego komputera.

Więcej…

   

Czym jest prawo medyczne? Pojęcia, zasady, kontrola

Prawo medycznePrawo medyczne, to zespół norm prawnych, które jasno określają prawa i obowiązki zarówno NFZ, jak też poszczególnych lekarzy czy też ich pacjentów. W skład prawa medycznego wchodzą zagadnienia z innych działów prawnych, jak na przykład z prawa cywilnego i administracyjnego.

Więcej…

   

Prawo konsumenckie - rękojmia, a gwarancja

Prawo konsumenckiePrawo konsumenckie w naszym kraju gwarantuje możliwość korzystania z rękojmi, również wtedy kiedy sprzęt jest objęty gwarancją. Zatem jeżeli wybierzemy składanie reklamacji w ramach rękojmi, możemy wtedy wymagać: naprawy urządzenia lub wymiany na nowe lub obniżenia ceny, a nawet zwrotu pieniędzy, kiedy naprawa nie jest możliwa i w sklepie jest brak tego asortymentu.

Więcej…

   

Ocena scoringowa, czyli kto otrzyma kredyt?

Ocena scoringowaJaki klient banku może liczyć na korzystny, tańszy kredyt? Oczywiście ten, który ma dobrą, w ocenie banku, zdolność i wiarygodność kredytową. Wszystkie te parametry mają duży wpływa na ocenę scoringową dokonywaną przez bank.

Więcej…