Ocena scoringowa, czyli kto otrzyma kredyt?

Ocena scoringowaJaki klient banku może liczyć na korzystny, tańszy kredyt? Oczywiście ten, który ma dobrą, w ocenie banku, zdolność i wiarygodność kredytową. Wszystkie te parametry mają duży wpływa na ocenę scoringową dokonywaną przez bank.

Więcej…

   

Kiedy szybka pożyczka jest lepsza od kredytu gotówkowego?

PożyczkaZarówno pożyczki pozabankowe, udzielane przez instytucje pożyczkowe, jak i kredyty gotówkowe w bankach, są definiowane jako kredyty konsumpcyjne na gruncie ustawy o kredycie konsumpcyjnym. Pomagają w realizacji planów pożyczkobiorców i kredytobiorców, a nie trzeba ujawniać w banku, ani w firmie pożyczkowej, na co mają one zostać przeznaczone. W jakich przypadkach szybka pożyczka online będzie lepsza od kredytu bankowego?

Więcej…

   

Czy kobiety naprawdę wolą łobuzów?

Preferencje kobietaWśród mężczyzn panuje powszechna opinia mówiąca o tym, że kobiety wolą mężczyzn wulgarnych i agresywnych, nie zwracając uwagi na panów ustatkowanych. Z tego względu wielu przedstawicieli płci męskiej drastycznie zmienia sposób życia, próbując zdobyć kobietę. Jednak czy kobiety naprawdę wolą łobuzów?

Więcej…

   

Czy warto inwestować w nieruchomości bez księgi wieczystej?

Księga wieczystaNiemal każdy zainteresowany kupnem nieruchomości na własność, kieruje się przede wszystkim ceną. Wobec niezmiennie wysokich cen w branży budowlanej, potencjalni klienci coraz częściej rozważają kupno nieruchomości, dla której nie została założona księga wieczysta, co spowodowane jest ich niższą ceną w stosunku do mieszkań o tożsamym standardzie, a posiadających księgę wieczystą. Czy warto podejmować większe ryzyko w zamian za niepewność co do stanu nieruchomości?

Więcej…

   

Usługi kurierskie na stacjach benzynowych i w sklepach dostępne od ręki

Usługi kurierskieKorzystanie z usług kurierskich przez wiele lat było domeną firm. Dzisiaj zamówienie kuriera jest dostępne także dla Kowalskiego i nie wymaga umowy.

Więcej…