Sztuczna inteligencja w przemyśle

Sztuczna inteligencjaWspółczesny przemysł charakteryzuje się bardzo dużą dynamiką zmian. Związane jest to przede wszystkim z wdrażaniem wynalazków technologicznych oraz postępującą automatyzacją procesów produkcyjnych. Wynika to z konieczności zapewnienia konkurencyjności wytwarzanych produktów i jak najkorzystniejszego ich sprzedania.

Więcej…

   

Arsenał Instagramera: Dobry smartfon, oświetlenie, statyw i dodatkowy obiektyw

InstagramChęć dzielenia się ludzi swoim życiem towarzyszy nam niezmiennie od lat. Dawniejsze papierowe pamiętniki zostały zastąpione przez wszechobecne blogi, a wkrótce potem przez ich multimedialne wersje. Podobnie bowiem jak serwisy typu YouTube spowodowały masowe nagrywanie filmików z własnego otoczenia przez setki milionów ludzi, tak samo serwisy typu Instagram sprawiły, że każdy chce się dzielić swoimi fotografiami.

Więcej…

   

7 trików na zachowanie anonimowości w Sieci

Anonimowość w sieciIstnieją różne sposoby na to, aby zachować niemal całkowitą anonimowość w sieci. Dzięki odpowiednim metodom, internetowa działalność może być ukryta nawet w 99%. Ma to ogromny wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa, a tym samym ograniczenie podatności na ataki. Oto 7 tricków na zachowanie anonimowości w sieci:

Więcej…