Jaki mail jest najbezpieczniejszy - porównanie

Bezpieczny mailJednym z kluczowych czynników wyboru usługi poczty elektronicznej powinno być bezpieczeństwo. Obecnie za pośrednictwem komunikacji elektronicznej dokonuje się wielu przestępstw. Poczta powinna chronić użytkownika przed takimi przypadkami, m.in. oznaczać podejrzane wiadomości e-mail oraz skutecznie blokować próby włamania na konto czy rozsyłanie z niego spamu. Jaki e-mail jest najbezpieczniejszy?

Więcej…

   

Umowa pożyczki - zawsze czytaj ją przed podpisaniem!

Umowa pożyczkiWiosną tego roku obchodziliśmy Światowy Dzień Konsumenta, z tej okazji przeprowadzony został raport, który opublikowano w Barometrze Providenta. Jak się okazało w ostatnim czasie nawet co dziesiąty Polak zetknął się z niejasną dla niego umową. Jak postępujemy w takiej sytuacji i dlaczego dociekliwość jest istotna podczas podpisywania umowy pożyczkowej? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym tekście.

Więcej…

   

Przekształcenie spółki - ile to trwa?

Spółka akcyjnaMożliwość przekształcenia spółki jest bardzo cenna i chętnie wykorzystywana przez przedsiębiorców. Często zmiana osobowości prawnej spółki - tym między innymi jest przekształcenie - ułatwia funkcjonowanie na rynku, otwiera nowe możliwości i pozwala na optymalizację podatkową.

Obawy budzi jedynie czas trwania przekształcenia.

Więcej…