Czy korzystanie z darmowego antywirusa ma sens?

Oprogramowanie antywirusoweInternet wciąż się rozwija. Z poziomu komputera, a nawet telefonu komórkowego mamy obecnie dostęp do tysięcy różnego rodzaju usług. W każdej chwili możemy sprawdzić stan naszego konta bankowego, przejrzeć ważne dokumenty znajdujące się w firmowej chmurze, a także wykonać cały szereg innych czynności. Na naszych urządzeniach również znajduje się mnóstwo cennych plików, których utrata byłaby dla nas poważnym problemem.

Więcej…

   

Serwis komputerów oraz naprawa drukarek - Regulservis.pl

Serwis komputerówBadania statystyczne przeprowadzone w minionym miesiącu ukazały, iż branża informatyczna to jedna z najbardziej rozwijających się gałęzi współczesnego rynku. Innowacyjne technologie z nią związane sprawiają, że coraz większa liczba przedsiębiorstw w celu poszerzenia zakresu swych usług inwestuje w nowe technologie. Obszarem tego rodzaju technologii są urządzenia biurowe takie jak komputery, laptopy, drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne. Ich sprawne i wydajne działanie to warunek dynamicznego rozwoju firmy bez względu na obszar działalności. W jaki sposób zadbać o wspomniane urządzenia?

Więcej…

   

Walcz, nie rezygnuj!

Walcz, nie rezygnujProblem uzależnień dotyka coraz większej liczby społeczeństwa. Nie tylko w Polsce, ale i za granicami naszego kraju istnieją ludzie, którzy walczą z nałogiem.

Więcej…