Jak tworzyć dobre opisy produktów w sklepie internetowym?

Tworzenie opisów produktówKrótkie czy długie? Przeładowane faktami, czy ogólne? Podpowiadamy, jak pisać opisy produktów, które dobrze się czyta, a co najważniejsze: takie, które mają moc sprzedawania.

Więcej…

   

Abonament na telefon: czym powinien wyróżniać się nowoczesny smarfon

Abonament na telefonSmartfony przejęły dziś funkcję osobistych komputerów. Mają szybkie procesory, współpracują z wieloma aplikacjami i programami, ich atutem jest też często wysokiej klasy aparat fotograficzny. Dlatego warto rozważyć umowę z operatorem na abonament wraz z telefonem.

Więcej…

   

Umowa o zakazie konkurencji z pracodawcą

Umowa o zakazie konkurencjiPracownik i pracodawca mogą zawrzeć dwie umowy o zakazie konkurencji. Jedną w czasie trwania umowy o pracę, a drugą po ustaniu umowy o pracę. W praktyce ważniejsza jest umowa o zakazie konkurencji po ustaniu stosunku pracy, ponieważ zakazuje ona byłemu już pracownikowi pracy dla konkurenta oraz prowadzenia działalności, która jest konkurencyjna względem działalności prowadzonej przez byłego pracodawcę. Podstawę prawną umów o zakazie konkurencji stanowią przepisy art. 1011 i 1012 Kodeksu pracy.

Więcej…