Edukacja

Studia w Polsce czy za granicą?

StudiaWybór miejsca, jak również kierunku studiów jest bardzo ważną decyzją młodych ludzi, wkraczających w samodzielne życie. Coraz liczniejsze oferty uczelni oraz pojawiająca się moda na studiowanie w obcym języku, czy też poza granicami naszego kraju sprawia, że wybór ten staję się jednym z najważniejszych i najtrudniejszych w życiu, choć teoretycznie zawsze decyzję swoją można zmienić lub udoskonalić o kolejny kierunek.

Więcej…

 

Czy warto studiować przez internet?

Studia przez InternetStudiowanie przez internet, czyli tzw. e-learning, to obecnie jeden z najpopularniejszych trendów na polskich uczelniach. Dlaczego? Wszystko dzięki wygodzie - dzięki temu rozwiązaniu można uczyć się w każdym miejscu, wystarczy tylko dostęp do sieci. Poważnie myślisz o zapisaniu się na kierunek realizowany tą metodą, ale słyszałeś wiele negatywnych opinii na ten temat? W najnowszym tekście dowiesz się nieco więcej na temat studiów przez internet.

Więcej…

   

5 języków, których znajomość zapewni ci pracę

Znajomość językówWykształcenie nie zawsze jest potrzebne, by znaleźć dobrą pracę. Znajomość języków obcych owszem. Poznaj 5 języków, których znajomość otworzy przed tobą możliwość podjęcia pracy w wybranych przez ciebie firmach.

Więcej…

 

Inwestycja w siebie najlepszą inwestycją

Inwestycja w siebieWiększość ludzi zna zapewne powiedzenie, że: najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie. Są to słowa jak najbardziej prawdziwe i nie wzięły się znikąd. To, jak wielki będzie Twój sukces, zależeć będzie od tego, jak bardzo poważnie podchodzisz do siebie i do tego, co robisz.

Więcej…