Finanse

Tych błędów unikaj biorąc pożyczkę

PożyczkaNie trzeba nikogo przekonywać, że pożyczki są jedną z najczęściej wybieranych form wsparcia finansowego. Nic dziwnego, branża coraz bardziej profesjonalizuje się, dając klientom pewność, że są w dobrych rękach. Na co jednak uważać, kiedy decydujesz się na pożyczkę?

Więcej…

 

Upadłość osoby fizycznej - co to oznacza?

Upadłość osoby fizycznejBrak płynności finansowej, chwilowy lub długotrwały, to bardzo trywialny problem, z którym zetknął się chyba każdy z nas.

Więcej…

   

Oferta sprzedaży nieruchomości - gdzie ją skutecznie ogłosić?

NieruchomośćSprzedaż nieruchomości to zadanie, które jest nie tylko trudne, ale przy tym czasochłonne. Musimy bowiem przygotować ową nieruchomość, ustalić cenę, a co najważniejsze, znaleźć chętnego kupca. Kanałów zbytu jest dzisiaj bardzo wiele, a to, na który się zdecydujemy, w największym stopniu wpłynie na to, jak szybko sprzedamy nasze mieszkanie oraz jaką cenę uda nam się uzyskać.

Więcej…

 

Co należy brać pod uwagę, gdy decydujemy się na pożyczkę ratalną?

Pożyczka ratalnaGdy decydujemy się na jakiekolwiek zobowiązanie finansowe, powinniśmy robić to rozsądnie. Pośpiech zawsze jest złym doradcą, zwłaszcza w takich sytuacjach.  Podejmowanie  jakichkolwiek kroków pod wpływem emocji również może nam zaszkodzić. Zamiast postępować desperacko, należy wstrzymać się chwilę i pomyśleć, ile i na co potrzebujemy pożyczyć.

Więcej…