Bezpieczne inwestowanie bez tajemnic

Bezpieczne inwestowanieDla większości inwestorów, zarówno tych początkujących, jak i bardzo doświadczonych, liczy się przede wszystkim bezpieczny zysk. Wiele osób nad niepewne perspektywy spektakularnego zarobku przekłada bezpieczne inwestowanie. Jak pomnażać oszczędności nie ponosząc dużego ryzyka?

Więcej…

 

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości?

Inwestowanie w nieruchomościGospodarka potrafi nieraz naprawdę bardzo szaleć, a za zmianami, jakie na niej następują, potrafią nie nadążać nawet najlepsi. Warto więc zabezpieczyć się właśnie na takie momenty niepewności i może warto już teraz zainwestować nieco oszczędności, w jaką pewną lokatę, którą może być złoto, srebro, lecz także coraz popularniejsze nieruchomości.

Więcej…

   

Czy warto inwestować w nieruchomości bez księgi wieczystej?

Księga wieczystaNiemal każdy zainteresowany kupnem nieruchomości na własność, kieruje się przede wszystkim ceną. Wobec niezmiennie wysokich cen w branży budowlanej, potencjalni klienci coraz częściej rozważają kupno nieruchomości, dla której nie została założona księga wieczysta, co spowodowane jest ich niższą ceną w stosunku do mieszkań o tożsamym standardzie, a posiadających księgę wieczystą. Czy warto podejmować większe ryzyko w zamian za niepewność co do stanu nieruchomości?

Więcej…

 

Inwestycje alternatywne - czy warto inwestować w wino?

Inwestowanie w winoChoć zainteresowanie rynkiem produktów kolekcjonerskich z roku na rok wzrasta, inwestycje alternatywne wciąż stanowią mniejszość wszystkich lokowań kapitałowych. Zakup dzieł sztuki, wysokiej jakości produktów luksusowych z serii kolekcjonerskich, numizmatyki czy alkoholi wciąż dostępny jest dla niewielkiej garstki ludzi.

Więcej…