Dlaczego inwestycje w złoto są tak popularne?

ZłotoInwestycje w złoto cieszą się wielką popularnością od tysięcy lat. Na przestrzeni dziejów pozycja żółtego metalu nie uległa zmianie. Współcześni inwestorzy kupują je głównie dla zabezpieczenia swoich majątków na wypadek kryzysowych sytuacji. Co powinniśmy wiedzieć o złocie, i dlaczego warto rozważyć jego zakup?

Więcej…

 

Inwestycje alternatywne - czy warto inwestować w wino?

Inwestowanie w winoChoć zainteresowanie rynkiem produktów kolekcjonerskich z roku na rok wzrasta, inwestycje alternatywne wciąż stanowią mniejszość wszystkich lokowań kapitałowych. Zakup dzieł sztuki, wysokiej jakości produktów luksusowych z serii kolekcjonerskich, numizmatyki czy alkoholi wciąż dostępny jest dla niewielkiej garstki ludzi.

Więcej…

   

Typy opcji binarnych, które powinieneś znać

Typy opcji binarnych

Opcje binarne są bardzo popularne wśród inwestorów. Mogą dać duży, wręcz ogromny zarobek, albo całkowite straty. Warto zatem zgłębiać wiedzę i uczyć się, by móc wyciągnąć z nich jak najwięcej. Z pewnością należy więc znać typy opcji binarnych, które przedstawiamy poniżej.

Więcej…

 

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych - jakie są jego główne zadania?

Towarzystwo Funduszy InwestycyjnychSłyszałeś kiedyś o Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych, jednak nie do końca rozumiesz czym się zajmuje? Nie wiesz, jak efektywnie zarządzać własnymi pieniędzmi? Właśnie w tym pomoże Ci TFI. Z tego materiału dowiesz się także, jaki fundusz powinieneś wybrać i w jaki sposób przystąpić do niego. Jeśli interesują Cię te zagadnienia, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem!

Więcej…