Twoja firma

Darmowy terminal płatniczy na wyciągnięcie ręki!

Terminal płatniczyJesteś mikro lub małym przedsiębiorcą? Chcesz otrzymać darmowy terminal płatniczy? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi dwa razy tak - poznaj program Polska Bezgotówkowa!

Więcej…

 

Programy dla handlu

Programy dla przedsiębiorstwProwadzenie działalności opartej o sprzedaż ściśle wiąże się z klientami, a sukces biznesu uzależniony jest od tego, jak bardzo efektywnie uda nam się do nich dotrzeć i sprzedać produkt. Rzadko się zdarza, że dany produkt sprzeda się sam - zazwyczaj dobrze jest mu pomóc, szczególnie na początku jego istnienia na rynku. I właśnie do tego celu służą programy sprzedażowe, które zapewniają profity klientom, jednocześnie napędzając sprzedaż. Mamy tu więc do czynienia z klasyczną sytuacją win-win, gdzie każdy zyskuje. Na czym polegają programy dla handlu i w jaki sposób pomagają w prowadzeniu biznesu?

Więcej…

   

Wybieramy najlepszy program do faktur elektronicznych

Faktury elektroniczneJuż wkrótce tradycyjne faktury papierowe na dobre odejdą do lamusa. Wszystko to przez nowelizację ustawy uchwalonej w styczniu 2018 r. przez Ministerstwo Finansów, która wprowadza obowiązek wystawiania faktur dla wszystkich płatników podatku VAT oraz firm zwolnionych z jego płacenia (od lipca 2018 r.). Z tego powodu warto już teraz zacząć rozglądać się za dobrym programem do wystawiania faktur online, aby być dobrze przygotowanym na nadchodzące zmiany. Sprawdźmy, czym warto się kierować przy wyborze programu do faktur elektronicznych i który program wybrać!

Więcej…

 

Skuteczna promocja firmy na targach branżowych

Promocja na targachWiększa rozpoznawalność marki, dotarcie do klientów biznesowych, pozyskanie nowych kontrahentów to tylko niektóre z korzyści wystawiennictwa na targach. Osiągniecie zadowalającego efektu, który wspomoże funkcjonowanie Twojej firmy na rynku nie jest jednak takie proste. Sam pomysł uczestnictwa w dużym branżowym evencie to jedno. Przygotowanie dobrej zabudowy i skuteczna promocja to coś znacznie trudniejszego. W tym artykule zebraliśmy najważniejsze kwestie związane z wystawiennictwem na targach.

Więcej…