Twoja firma

Katalogi szyte i ich zalety

Katalog produktówFirma ma zaplanowany wyjazd na targi i zastanawiasz się nad drukiem katalogów, prezentujących ofertę? A może chciałbyś nimi obdarować stałych klientów? Podpowiemy ci, dlaczego druk katalogów, szczególnie tych szytych, to dobre rozwiązanie.

Więcej…

 

Komunikacja szefa z pracownikami

Komunikacja szefa z pracownikamiSkuteczna komunikacja pozwala tworzyć sens i zrozumienie między Tobą a Twoim zespołem.  Dobre porozumienie znacznie ułatwia pracę i wykonywanie zadań. Pracownik wie czego  się od niego oczekuję.

Te 5 umiejętności są niezbędnym narzędziem dla każdego menedżera, który chce usłyszeć informacje i stworzyć wydajne środowisko pracy, w którym pracownicy mogą się rozwijać.


Więcej…

   

Najważniejsze obowiązki pracodawcy względem pracownika - co warto o nich wiedzieć?

Pracodawca a pracownikKażdy pracownik powinien zdawać sobie sprawę, że obowiązki pracodawcy wobec osób zatrudnionych są szczegółowo określone przez Kodeks Pracy. Ich niespełnianie jest natomiast karalne. Powinności te wykraczają daleko poza wypłatę wynagrodzenia, obejmują między innymi ochronę zdrowia i pomoc w rozwoju kompetencji zawodowych. Jasne przepisy w tym względzie są korzystne dla obydwu stron.

Więcej…

 

Self-employment w UK czyli jak zostać własnym szefem w Anglii

Self-employmentTak jak w Polsce można prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą, tak w Wielkiej Brytanii z powodzeniem funkcjonuje tzw. self-employment, czyli po prostu samozatrudnienie.

Jego ogromną zaletami są minimum formalności i stosunkowo niewielkie koszty. Dowiedz się, jak założyć firmę w UK i jakie płyną z tego korzyści.

Więcej…

   

Więcej artykułów…