Twoja firma

Pozafinansowe benefity dla pracowników

Benefity dla pracownikówNowoczesne firmy oferują swoim pracownikom nie tylko podstawowe wynagrodzenie, ale również różnego rodzaju pozafinansowe benefity, które mogą zaspokoić określone potrzeby pracowników. Obecnie takie benefity stanowią bardzo ważny element dodatkowego wynagrodzenia i przynoszą korzyści nie tylko pracownikom, ale również pracodawcom. Jeszcze jakiś czas temu przedsiębiorcy oferowali swoim pracownikom paczki świąteczne, jednak obecnie stawia się na zupełnie inne rozwiązania. Jakie zatem pozafinansowe benefity otrzymują pracownicy?

Więcej…

 

Agencja pośrednictwa pracy dla cudzoziemców

Agencja pośrednictwa pracyKiedy w Polsce w latach 90-tych powstawały na masową skalę agencje pośredniczące pracę i oferujące rodakom znalezienie zatrudnienia nikt wtedy nie spodziewał się, że dwadzieścia lat później te agencje nadal będą funkcjonowały, jednak ukierunkowane zostaną na zatrudnianie cudzoziemców.

Więcej…

   

Najnowsze trendy w szkoleniach menadżerskich

Szkolenia menadżerskieSzkolenia firmowe dość często traktowane są mocno po macoszemu, stanowią bardziej okazję do odpoczynku i spotkań towarzyskich, niż do zdobywania wiedzy i poszerzania swoich horyzontów na wielu płaszczyznach. Takie podejście jest zgubne zarówno dla uczestnika, jak i firmy, która ponosi koszty szkolenia, jako, że w dobie rozwijającego się świata biznesu, odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie są tym co buduje przewagę na rynku pracy.

Więcej…

 

Jak promować markę w Internecie?

Promowanie marki w InternecieOd kiedy niemal każde przedsiębiorstwo posiada własną stronę internetową, rozpoczął się wyścig, czyja forma reklamy przyciągnie więcej internautów. Uciążliwe bannery i wyskakujące z zaskoczenia okienka, wyzwalają w użytkownikach więcej agresji niż zainteresowania. Niedostosowany, pozbawiony personalizacji mailing trafia do kosza, a bezwartościowe treści bez żadnej wartości dodatniej, obniżają pozycję strony w wyszukiwarce Google. Jak więc znaleźć złoty środek na przyjemną i efektywną formę reklamy?

Więcej…

   

Więcej artykułów…