Twoja firma

Scrum - na czym polega jego popularność i wszechstronność zastosowania?

ScrumScrum to bardzo plastyczna metoda określająca framework, czyli zasady postępowania dla zespołów pracujących nad tworzeniem określonego produktu. Jakkolwiek sam scrum pierwotnie związany był z produktem w postaci oprogramowania, to jego uniwersalność i skuteczność w działaniu sprawiła, że zawędrował poza tą branżę. Scrum zachęca poszczególne teamy do zdobywania praktycznego doświadczenia poprzez zorganizowane, często kolektywne, pracowanie nad problemem, jak i obiektywnym wyciąganiem wniosków zarówno ze słabych oraz mocnych punktów zespołu.

Więcej…

 

Samoocena - niska, wysoka. Samoocena pracownika

SamoocenaWspółczesny rynek zmienia się niezwykle szybko. Coraz pojawiają się nowe rozwiązania, które wpływają zasadniczo na funkcjonowanie poszczególnych podmiotów gospodarczych. Tyczy się to zarówno pojedynczych osób fizycznych, jak również tak wielkich elementów rynku, jak chociażby państwa czy międzynarodowe korporacje. Zmieniają się jednak nie tylko najważniejsze narzędzia funkcjonowania (związane z nowymi technologiami czy zmianami prawnymi), ale także podejście do samego procesu produkcji albo zarządzania personelem.

Więcej…

   

Cross-border przyszłość eHandlu

Handel transgranicznyPrognozy w dotyczące cross-border eCommerce są obiecujące. Szacuje się, że w ciągu kolejnych kilku lat ten sektor będzie odnotowywał regularny wzrost w granicy 27%. Polscy przedsiębiorcy są w pełni świadomi obiecujących rokowań, dlatego coraz chętniej sięgają po możliwości, jakie oferuje zagraniczny rynek. Do intensywnych działań zachęca przede wszystkim postawa konsumentów. Internauci zmienili swoje przyzwyczajenia i coraz częściej wybierają zagranicznych dostawców, nie bojąc się o ukryte koszty czy kwestie dostawy.

Więcej…

 

Branding, co musisz o tym wiedzieć?

BrandingWielu przedsiębiorców narzeka, że pomimo ciągłej sprzedaży ich firma nie rozwija się i nie wyróżnia niczym szczególnym na tle konkurencji. To poważny problem, który w konsekwencji może doprowadzić do spadku obrotów, a finalnie jej upadku. Unikalne cechy przedsiębiorstwa, produkt, który odpowiada na potrzeby klientów oraz marka wzbudzająca wśród konsumentów pozytywne emocje. To sposób na odniesienie sukcesu i zbudowanie silnego i rozpoznawalnego brandu.

Więcej…