Twoja firma

Skuteczna promocja firmy na targach branżowych

Promocja na targachWiększa rozpoznawalność marki, dotarcie do klientów biznesowych, pozyskanie nowych kontrahentów to tylko niektóre z korzyści wystawiennictwa na targach. Osiągniecie zadowalającego efektu, który wspomoże funkcjonowanie Twojej firmy na rynku nie jest jednak takie proste. Sam pomysł uczestnictwa w dużym branżowym evencie to jedno. Przygotowanie dobrej zabudowy i skuteczna promocja to coś znacznie trudniejszego. W tym artykule zebraliśmy najważniejsze kwestie związane z wystawiennictwem na targach.

Więcej…

 

Kompetencje miękkie - w biznesie czasami ważniejsze niż twarde umiejętności

Kompetencje miękkie w biznesieKompetencje miękkie w biznesie mają coraz większą rangę we współczesnym świecie. W końcu komunikujemy się i współpracujemy z ludźmi, i ważne nie tylko są umiejętności typu komunikacja w języku angielskim na poziomie bardzo dobrym, wiedza z zakresu księgowości, czy prowadzenia biznesu. Wielu z tych rzeczy da się nauczyć, z większym lub mniejszym trudem, ale jest w stanie to zrobić każdy. Coraz częściej to, co wyróżnia dobrego pracownika czy biznesmena to kompetencje miękkie.

Więcej…

   

Co to jest mailing?

MailingW marketingu e-mailowym wszystkie kolejne etapy kampanii muszą zostać przemyślane. Niezbędna jest tutaj odpowiednia strategia marketingowa.

Więcej…

 

Marketing sklepu internetowego: Zrób To Sam

Marketing sklepu internetowegoNawet najlepszy, najbardziej funkcjonalny i najpiękniejszy sklep internetowy nie odniesie sukcesu bez odpowiedniej reklamy. Niestety profesjonalne kampanie reklamowe są drogie i często nieefektywne. No, chyba, że zrobisz je samemu...

Więcej…