Twoja firma

Co daje integracja sklepu internetowego z Allegro?

Integracja sklepu internetowegoOdkąd wystawianie aukcji na Allegro jest bezpłatne, ich ilość znacząco wzrosła. Myślisz, że publikowanie i obsługa tak dużej ilości ofert wiąże się z ogromnymi nakładami pracy i czasu? Jesteś w błędzie! Integracja sklepu internetowego z Allegro daje Ci możliwości, o jakich jeszcze kilka lat temu mogłeś tylko pomarzyć. Mechanizm automatyzuje Twoją sprzedaż, uwzględniając wszelkie zmiany zachodzące w polityce cenowej oraz stanie magazynu!

Więcej…

 

Firmowe logo zupełnie za darmo - czy to możliwe?

Tworzenie logo firmowegoPosiadanie logo jest znakiem szczególnym każdej firmy. To dzięki niemu marka może być rozpoznawana, a także wyróżnia się na tle szeregu innych podobnych podmiotów działających w tej samej branży. W praktyce, to swego rodzaju wizytówka przedsiębiorstwa. Najczęściej za dobry logotyp trzeba sporo zapłacić specjalistom z agencji reklamowych. Istnieją jednakże darmowe kreatory, z jakich da się skorzystać, kiedy nie mamy wystarczającego budżetu na profesjonalne zlecenie albo w momencie, gdy chcemy spróbować własnych sił w dziedzinie grafiki. Jakie programy mamy do wyboru?

Więcej…

   

Scrum - na czym polega jego popularność i wszechstronność zastosowania?

ScrumScrum to bardzo plastyczna metoda określająca framework, czyli zasady postępowania dla zespołów pracujących nad tworzeniem określonego produktu. Jakkolwiek sam scrum pierwotnie związany był z produktem w postaci oprogramowania, to jego uniwersalność i skuteczność w działaniu sprawiła, że zawędrował poza tą branżę. Scrum zachęca poszczególne teamy do zdobywania praktycznego doświadczenia poprzez zorganizowane, często kolektywne, pracowanie nad problemem, jak i obiektywnym wyciąganiem wniosków zarówno ze słabych oraz mocnych punktów zespołu.

Więcej…

 

Samoocena - niska, wysoka. Samoocena pracownika

SamoocenaWspółczesny rynek zmienia się niezwykle szybko. Coraz pojawiają się nowe rozwiązania, które wpływają zasadniczo na funkcjonowanie poszczególnych podmiotów gospodarczych. Tyczy się to zarówno pojedynczych osób fizycznych, jak również tak wielkich elementów rynku, jak chociażby państwa czy międzynarodowe korporacje. Zmieniają się jednak nie tylko najważniejsze narzędzia funkcjonowania (związane z nowymi technologiami czy zmianami prawnymi), ale także podejście do samego procesu produkcji albo zarządzania personelem.

Więcej…