Twoja firma

Cross-border przyszłość eHandlu

Handel transgranicznyPrognozy w dotyczące cross-border eCommerce są obiecujące. Szacuje się, że w ciągu kolejnych kilku lat ten sektor będzie odnotowywał regularny wzrost w granicy 27%. Polscy przedsiębiorcy są w pełni świadomi obiecujących rokowań, dlatego coraz chętniej sięgają po możliwości, jakie oferuje zagraniczny rynek. Do intensywnych działań zachęca przede wszystkim postawa konsumentów. Internauci zmienili swoje przyzwyczajenia i coraz częściej wybierają zagranicznych dostawców, nie bojąc się o ukryte koszty czy kwestie dostawy.

Więcej…

 

Jesienne trendy w biurze - jakie dodatki?

Aranżacja biura na jesieńJesień u wielu osób wywołuje nostalgię. To okres w kończący lato, a co za tym idzie - czas powrotów z urlopów i wakacji. Pojawiają się deszczowe dni, robi się chłodniej, a słońca bywa jak na lekarstwo. W depresyjnym nastroju wracamy do pracy, z żalem wspominając ciepłe miesiące. A przecież jesień potrafi być równie przyjemna. Nie ma już uciążliwych upałów, ale temperatury wciąż pozwalają na uprawianie aktywności. Warto też wspomnieć o wyjątkowych, jesiennych barwach, których pełno na ulicach i w lasach. Czemu by nie przenieść tych kolorów do biura?

Więcej…

   

Branding, co musisz o tym wiedzieć?

BrandingWielu przedsiębiorców narzeka, że pomimo ciągłej sprzedaży ich firma nie rozwija się i nie wyróżnia niczym szczególnym na tle konkurencji. To poważny problem, który w konsekwencji może doprowadzić do spadku obrotów, a finalnie jej upadku. Unikalne cechy przedsiębiorstwa, produkt, który odpowiada na potrzeby klientów oraz marka wzbudzająca wśród konsumentów pozytywne emocje. To sposób na odniesienie sukcesu i zbudowanie silnego i rozpoznawalnego brandu.

Więcej…

 

Czy telemarketing ma płeć, czyli o seksizmie w call center

Call centerZastanawialiście się kiedyś, czy call center może mieć płeć? Teoretycznie nie, ale pewnego razu trafiłam na artykuł o seksizmie w omawianej tu branży i to dało mi do myślenia. Postanowiłam więc sprawdzić, jaką płeć ma telemarketing i co to oznacza dla społeczeństwa.

Więcej…