Twoja firma

Idealny laptop do biura - jaki wybrać?

Nowoczesny laptopDo większości prac biurowych nie jest wymagane kupno drogiego laptopa. Przy wyborze sprzętu do pracy warto zwrócić uwagę na inne istotne parametry. Przede wszystkim postaw na modele od sprawdzonych i zaufanych producentów. Czym kierować się podczas wyboru odpowiedniego laptopa? Dowiesz się czytając poniższy artykuł.

Więcej…

 

Komu zlecić wydruk firmowych katalogów?

Firmowy katalogKażdy biznes wymaga skutecznych działań marketingowych. Reklama jest niezwykle ważnym aspektem, bez którego firma nie może odnieść sukcesu. Dbając o swoich klientów, jak również kontrahentów, warto zdecydować się na wydruk firmowych katalogów i ulotek, które prezentują ofertę firmy od najlepszej firmy. Ładny, elegancki i pomysłowy katalog jest w stanie zainteresować każdego, co może przyczynić się do większego sukcesu firmy i zwiększonej sprzedaży.

Więcej…

   

Cross-border przyszłość eHandlu

Handel transgranicznyPrognozy w dotyczące cross-border eCommerce są obiecujące. Szacuje się, że w ciągu kolejnych kilku lat ten sektor będzie odnotowywał regularny wzrost w granicy 27%. Polscy przedsiębiorcy są w pełni świadomi obiecujących rokowań, dlatego coraz chętniej sięgają po możliwości, jakie oferuje zagraniczny rynek. Do intensywnych działań zachęca przede wszystkim postawa konsumentów. Internauci zmienili swoje przyzwyczajenia i coraz częściej wybierają zagranicznych dostawców, nie bojąc się o ukryte koszty czy kwestie dostawy.

Więcej…

 

Jesienne trendy w biurze - jakie dodatki?

Aranżacja biura na jesieńJesień u wielu osób wywołuje nostalgię. To okres w kończący lato, a co za tym idzie - czas powrotów z urlopów i wakacji. Pojawiają się deszczowe dni, robi się chłodniej, a słońca bywa jak na lekarstwo. W depresyjnym nastroju wracamy do pracy, z żalem wspominając ciepłe miesiące. A przecież jesień potrafi być równie przyjemna. Nie ma już uciążliwych upałów, ale temperatury wciąż pozwalają na uprawianie aktywności. Warto też wspomnieć o wyjątkowych, jesiennych barwach, których pełno na ulicach i w lasach. Czemu by nie przenieść tych kolorów do biura?

Więcej…