Twoja firma

Wpływ faktoringu na wierzytelności

WierzytelnościLiczba firm korzystających z faktoringu w Polsce stale rośnie, a same usługi faktoringowe są odpowiedzią na wiele problemów trapiących polskie przedsiębiorstwa. Za pomocą faktoringu można nie tylko znacznie poprawić płynność finansową, ale również uniezależnić się od potencjalnych niewypłacalnych kontrahentów.

Więcej…

 

Co to jest mailing?

MailingW marketingu e-mailowym wszystkie kolejne etapy kampanii muszą zostać przemyślane. Niezbędna jest tutaj odpowiednia strategia marketingowa.

Więcej…

   

Marketing sklepu internetowego: Zrób To Sam

Marketing sklepu internetowegoNawet najlepszy, najbardziej funkcjonalny i najpiękniejszy sklep internetowy nie odniesie sukcesu bez odpowiedniej reklamy. Niestety profesjonalne kampanie reklamowe są drogie i często nieefektywne. No, chyba, że zrobisz je samemu...

Więcej…

 

Jakie narzędzia pomogą monitorować ruch na stronie?

Monitorowanie ruchu na stronieAby kampania SEO była skuteczna, należy wykorzystać szereg narzędzi analitycznych, które pozwolą na zgromadzenie informacji o obecnej widoczności i dostępności strony w sieci. Badając ruch sieciowy na stronie, możemy sprawdzić jakie kategorie oraz podstrony są najczęściej odwiedzane przez internautów.

Więcej…