Twoja firma

Jak przygotować telekonferencję?

TelekonferencjaStwierdzenie, że współczesny świat stał się globalną wioską znajduje swoje odzwierciedlenie także na gruncie biznesu. Nigdy wcześniej w historii nie istniały rozwiązania pozwalające w czasie rzeczywistym dyskutować o kluczowych dla firmy kwestiach z osobami znajdującymi się na drugim końcu świata. Stało się to możliwe dzięki rozwojowi telekomunikacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o telekonferencjach, zapraszam do lektury.

Więcej…

 

Samoocena - niska, wysoka. Samoocena pracownika

SamoocenaWspółczesny rynek zmienia się niezwykle szybko. Coraz pojawiają się nowe rozwiązania, które wpływają zasadniczo na funkcjonowanie poszczególnych podmiotów gospodarczych. Tyczy się to zarówno pojedynczych osób fizycznych, jak również tak wielkich elementów rynku, jak chociażby państwa czy międzynarodowe korporacje. Zmieniają się jednak nie tylko najważniejsze narzędzia funkcjonowania (związane z nowymi technologiami czy zmianami prawnymi), ale także podejście do samego procesu produkcji albo zarządzania personelem.

Więcej…

   

Pozytywny wizerunek Twojej marki - jak go zbudować?

Pozytywny wizerunek markiMarketing to jedna z tych dziedzin, która ulega dynamicznym przemianom. Wpływ mają na to nowe środki dotarcia do klientów, rozwijające się technologie czy chociażby osiągnięcia takich dyscyplin jak psychologia czy socjologia. Dobry dział marketingu będzie umiał dostosować się do zmiennych potrzeb rynku, a przez to - skuteczniej pozyskiwał klientów.

Więcej…

 

Jak zadbać o bezpieczeństwo firmy lub biura?

Jak zadbać o bezpieczeństwo firmy lub biura?Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma obowiązkami. Przy organizowaniu miejsca pracy nie można zapomnieć o tym, żeby zadbać o jego odpowiednie fizyczne, jak i cyfrowe zabezpieczenie. Dowiedz się, jakie kroki powinieneś podjąć.

Więcej…