Twoja firma

5 powodów, dla których warto zakupić gotową spółkę z o. o.

Rozmowa biznesowa - zakup spółkiAlternatywą dla długotrwałego i kłopotliwego procesu zakładania spółki z o. o. może być zakup gotowego, przygotowanego do prowadzenia działalności podmiotu. W artykule wskażemy 5 najważniejszych powodów, dla których warto zdecydować się na takie rozwiązanie.

Więcej…

 

Skuteczne sposoby wzmocnienia relacji biznesowych

Wzmacnianie relacji biznesowychW biznesie liczą się konwenanse, dobre relacje z kontrahentami oraz wzbudzenie ich lojalności względem naszej firmy. Dzięki temu można budować nie tylko owocną dla wszystkich stron współpracę, ale potężne sojusze, które uczynią z partnerów biznesowych silną konkurencję w danej branży działalności gospodarczej. Każdy przedsiębiorca powinien dążyć do nawiązywania, budowania i podtrzymywania silnych i długotrwałych relacji biznesowych. Jak je wzmacniać?

Więcej…

   

Nietuzinkowe imprezy firmowe - 5 sprawdzonych sposobów

Imprezy firmoweImprezy firmowe nie tylko pomagają zintegrować się pracownikom, ale także skutecznie się zrelaksować i pozwolić na ucieczkę od stresu związanego z pracą. Jak je urządzić, by były skazane na sukces? Przedstawiamy 5 sprawdzonych sposobów!

Więcej…

 

W czym może pomóc Ci certyfikacja systemów zarządzania?

Zintegrowane systemy zarządzaniaSprawne zarządzanie firmą to klucz do sukcesu. Trzeba przyznać, że jest to trudne zadanie i zapewne również z tego powodu na przestrzeni lat powstało wiele systemów ułatwiających zarządzanie różnymi sektorami w obrębie przedsiębiorstwa. Najpopularniejszy na świecie jest system zarządzania jakością wg ISO 9001.

Więcej…

   

Spółka w jeden dzień - jakie wady i zalety ma to rozwiązanie dla Twojego biznesu?

SpółkaMasz zamiar założyć działalność? Pierwszym krokiem jest zdecydowanie, jaką formę prowadzenia działalności preferujesz. Coraz więcej osób wybiera spółki, mają one bowiem wiele zalet. Ich największą wadą jest jednak konieczność oczekiwania na wpisanie do Krajowego Rejestru Sądowego. Na szczęście jest proste rozwiązanie tego problemu.

Więcej…

 

Płatności mobilne we własnym sklepie online

Płatności mobilneRynek e-commerce w Polsce jest najszybciej rozwijającym się rynkiem w Europie. Jego wartość szacuje się na ok. 26 mld zł, a do końca roku 2020 ma wzrosnąć do ponad 90 mld zł (Ecommerce Trends 2015). Nic więc dziwnego, że na co dzień możemy zauważyć zwiększone zainteresowanie płatnościami online, a także poszerzającą się ofertę dostępnych rozwiązań.

Więcej…