Freelancers

Freelancer, czyli wolny strzelec - praca marzeń?

Freelancer, czyli wolny strzelec

Gdyby każdy wiedział kim dokładnie jest freelancer i czym się zajmuje, zapewne również chciałby nim być. Wolny strzelec pracuje na określone zlecenia, najczęściej za niezłe pieniądze i prawie zawsze w domu.

Nie martwi się skokami temperatur i ogólną aurą za oknem, niezbyt chętnie wstaje o brzasku, nie ma potrzeby zarządzania ludźmi, a co za tym idzie, brania na siebie większej odpowiedzialności.

Więcej…

 

Czy potrzebujesz wirtualnego asystenta?

Czy potrzebujesz wirtualnego asystenta?Prowadzisz firmę, jesteś zabiegany, często nie potrafisz poradzić sobie z natłokiem zadań? Gdy dzwoni telefon, ty jesteś właśnie w trakcie ważnego spotkania, a po oddzwonieniu okazuje się, że właśnie straciłeś klienta? Czas na wirtualnego asystenta!

Więcej…

   

Zawody związane ze sztuką

Zawody związane ze sztukąByć artystą, czyli zawody związane ze sztuką. Niemało wolnych zawodów to profesje związane ze sztuką, tworzeniem i kreatywnością.

Współcześnie praca na etacie traci na popularności na rzecz wolnych zawodów, bycia freelancerem oraz zakładania własnych firm.

Więcej…

 

Rodzaje wolnych zawodów

Rodzaje wolnych zawodówByć freelancerem, czyli o wolnych zawodach. Jest wiele rodzajów wolnych zawodów, mogą one dotyczyć bardzo różnych branż.

Współcześnie coraz częściej słyszy się o rosnącej popularności tak zwanych wolnych zawodów. Jakie to profesje? Czy i dlaczego są lepsze od stabilnych stanowisk etatowych? Co dają wykonującym je osobom? Warto dokonać przeglądu wolnych zawodów i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to nie szansa dla mnie na zrobienie kariery i spełnienie się zawodowe?

Więcej…