Freelancers

Pomysł na biznes - freelancing

FreelancingPraca na etacie jest czymś, co nie zadowala wielu z nas. Z jednej strony cieszą regularne zarobki, teoretycznie uporządkowane życie i możliwość pozostawienia za sobą obowiązków zawodowych, gdy tylko zamykamy drzwi naszego biura. W firmach nierzadko mamy okazję realizować własne pomysły i rozwijać się. To awanse, podwyżki, formalności, jakimi się nie przejmujemy. Bezpieczne życie na co dzień. Nawet praca w wymarzonej branży niestety zaczyna nudzić bądź na swój sposób doskwierać. Chcemy czegoś więcej! I tu przychodzi pomysł na biznes, a w tym praca na zlecenie, czyli popularny ostatnio freelancing. Z czym to się wiąże?

Więcej…

 

Freelancer, czyli wolny strzelec - praca marzeń?

Freelancer, czyli wolny strzelec

Gdyby każdy wiedział kim dokładnie jest freelancer i czym się zajmuje, zapewne również chciałby nim być. Wolny strzelec pracuje na określone zlecenia, najczęściej za niezłe pieniądze i prawie zawsze w domu.

Nie martwi się skokami temperatur i ogólną aurą za oknem, niezbyt chętnie wstaje o brzasku, nie ma potrzeby zarządzania ludźmi, a co za tym idzie, brania na siebie większej odpowiedzialności.

Więcej…

   

Czy potrzebujesz wirtualnego asystenta?

Czy potrzebujesz wirtualnego asystenta?Prowadzisz firmę, jesteś zabiegany, często nie potrafisz poradzić sobie z natłokiem zadań? Gdy dzwoni telefon, ty jesteś właśnie w trakcie ważnego spotkania, a po oddzwonieniu okazuje się, że właśnie straciłeś klienta? Czas na wirtualnego asystenta!

Więcej…

 

Zawody związane ze sztuką

Zawody związane ze sztukąByć artystą, czyli zawody związane ze sztuką. Niemało wolnych zawodów to profesje związane ze sztuką, tworzeniem i kreatywnością.

Współcześnie praca na etacie traci na popularności na rzecz wolnych zawodów, bycia freelancerem oraz zakładania własnych firm.

Więcej…

   

Więcej artykułów…