Pomysły na biznes

Pomysł na biznes - freelancing

FreelancingPraca na etacie jest czymś, co nie zadowala wielu z nas. Z jednej strony cieszą regularne zarobki, teoretycznie uporządkowane życie i możliwość pozostawienia za sobą obowiązków zawodowych, gdy tylko zamykamy drzwi naszego biura. W firmach nierzadko mamy okazję realizować własne pomysły i rozwijać się. To awanse, podwyżki, formalności, jakimi się nie przejmujemy. Bezpieczne życie na co dzień. Nawet praca w wymarzonej branży niestety zaczyna nudzić bądź na swój sposób doskwierać. Chcemy czegoś więcej! I tu przychodzi pomysł na biznes, a w tym praca na zlecenie, czyli popularny ostatnio freelancing. Z czym to się wiąże?

Więcej…

 

Sklep z gadżetami jako pomysł na biznes

Sklep z gadżetamiW dzisiejszych czasach nie jest łatwo otworzyć biznes, który będzie tym bezpiecznym i da 100% pewność, że będzie rzeczywiście zarabiał. Są natomiast pomysły, które cieszą się niesłabnącą popularnością, a popyt na nie nigdy nie spada. Jednym z nich jest sklep z gadżetami, na którym naprawdę można zrobić niezły biznes.

Więcej…

   

Jak założyć firmę cateringową?

Jak założyć firmę cateringową?Wszyscy ci mówią, że dobrze gotujesz? Goście zawsze chwalą twoje dania? Nawet teściowa prosi czasem o przepis? Może rzeczywiście masz talent kucharski i kulinarną intuicję. Czas zrobić na tym interes!

Nie każdy ma środki i głowę do otwierania restauracji, ale firma cateringowa może być właśnie twoim sposobem na samozatrudnienie. Tylko od czego zacząć? To proste, od zrobienia pierwszego kroku.

Więcej…

 

Jak otworzyć bar kanapkowy?

Jak otworzyć bar kanapkowy?Od dawna marzysz o założeniu własnego biznesu? Pragniesz rozwijać karierę zawodową w ramach samozatrudnienia? Znudziła cię praca na etacie bez możliwości wpływania na wysokość swoich zarobków.

Masz ograniczone środki na inwestycje?  Szukasz pomysłu na działalność gospodarczą? Przeczytaj poniższy artykuł, a potem zdecyduj i zostań swoim własnym szefem!

Więcej…