Samochód

Leasing i ubezpieczenie - duet idealny dla twojego samochodu!

Ubezpieczenie samochodu w leasinguZgodnie z przepisami jedynym obowiązkowym ubezpieczeniem komunikacyjnym jest OC, czyli ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jednak w przypadku leasingu bardzo często zdarza się, że ubezpieczenie jest rozszerzane także o Autocasco (AC). Dowiedz się, czym różni się OC od AC, a także dlaczego ubezpieczenie samochodu w leasingu rządzi się nieco innymi prawami niż ubezpieczenie auta przysłowiowego Kowalskiego.

Więcej…

 

Co wybrać: skup samochodów używanych czy sprzedaż indywidualną auta?

Sprzedaż samochodu używanego - skup samochodówKiedy pragnie się sprzedać swój używany samochód osobowy, trzeba dokładnie przemyśleć wiele kwestii, nie tylko tych typowo finansowych. Współcześnie wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług skupu samochodów używanych. Jak każda opcja tak i ta również ma swoje mocne strony oraz słabsze w stosunku do sprzedawania samochodu samodzielnie, na które warto zwrócić uwagę.

Więcej…

   

Jak w kilku prostych krokach pozbyć się niechcianego auta?

Pozbycie się niechcianego autaCoraz więcej Polaków decyduje się na zakup nowego samochodu. To bardzo dobrze, gdyż nowy samochód to gwarancja większego bezpieczeństwa oraz większy komfort podróżowania. Jednocześnie pojawia się kłopot ze starymi samochodami. Jedynym słusznym i całkowicie legalnym sposobem na pozbycie się niechcianego samochodu jest autokasacja.

Więcej…

 

Instalacja gazowa w samochodzie

Instalacja gazowa w samochodzieInstalacja gazowa w samochodzie nadal jest bardzo modna bo mniej kosztuje każdy przejechany kilometr. Założenie instalacji zwraca się zazwyczaj po kilku miesiącach. Niektórzy żeby uniknąć kosztu założenia instalacji LPG decydują się na zakup auta używanego z już zamontowaną instalacją. Dowiedz się na co zwrócić uwagę kupując takie auto.

Więcej…