Flagi reklamowe - widoczna reklama nie tylko na eventy

Flagi reklamoweReklama outdoorowa, czyli zewnętrzna to szeroka gama różnych rozwiązań do wyboru. Jedną z popularnych propozycji są flagi reklamowe, które oferowane są w wielu wariantach. Jakie rodzaje flag reklamowych cieszą się dużym powodzeniem? Kiedy warto je wykorzystać? Gdzie można je zamawiać?

Flagi to obecnie jeden z bardzo popularnych sposobów reklamy stosowanej na zewnątrz. Drukowane w logo flagi reklamowe od razu przyciągają uwagę i mogą budować rozpoznawalność oraz wpływają na pozytywny odbiór firmy.

Rodzaje flag reklamowych - co wybrać?

W kategorii flag reklamowych znajduje się pełna gama różnych materiałów reklamowych, które mogą być indywidualnie dopasowane do konkretnych oczekiwań klienta. Są to zarówno flagi przeznaczone do powieszenia na stałe, jak również te, które sprawdzają się w trakcie różnych eventów. Główny typ flag reklamowych to flagi masztowe, które uzupełniane są o maszty flagowe. Tego typu flagi reklamowe - https://supraprint.pl/category/flagi-reklamowe używane są najczęściej przed siedzibą firmy, dlatego także nazywane są flagami reklamowymi. Posiadają spore rozmiary i najczęściej umieszcza się na nich logo. Zwykle stosuje się specjalne maszty z poprzeczką, która pozwala na prezentację flagi także wtedy, gdy nie wieje. Drugi popularny typ flag reklamowych to windery, które nazywane są także flagami plażowymi lub beachflags. Takie flagi reklamowe są mobilne, czyli można zmieniać ich położenie. Stosuje się do nich wtedy różne podstawy zapewniające odpowiednią stabilność. Windery mają kształt pióra i dużą powierzchnię do prezentacji przekazu reklamowego. Dostępne są w wielu rozmiarach. Również z użyciu znajdują się inne typy flag reklamowych, na przykład flagi na samochody, proporczyki przeznaczone do trzymania w ręce, ale też flagi narodowe z nadrukami chętnie wybierane przez kibiców.

Gdzie można zastosować flagi reklamowe?

Obecnie flagi reklamowe wykorzystywane są w celu promocji firmy zarówno przy jej siedzibie, jak również mogą być używane podczas eventów - wtedy stosuje się wspomniane powyżej windery.

Przykładowe zastosowanie flag reklamowych:

  • wydarzenia sportowe,
  • wydarzenia kulturalne,
  • otwarcia,
  • akcje promocyjne,
  • pikniki i festyny,
  • targi branżowe.

Gdzie zamówić flagi reklamowe?

Aktualnie flagi reklamowe oferowane są w wielu agencjach specjalizujących się w produkcji reklamy outdoorowej. Agencje zapewniają wówczas kompleksową obsługę, która obejmuje zarówno przygotowanie projektu i produkcję flagi lub wykonanie jej na bazie dostarczonych projektów. Klienci najczęściej umieszczają na flagach logo swojej firmy.

Komentarze