Integral Solutions - oficjalny polski dystrybutor Informatica Corp

ProgramowanieWe współczesnym świecie ogromną wartość ma informacja. Cenne jednak są konkretne dane, które trzeba umiejętnie poddawać specjalistycznej selekcji. W dzisiejszych czasach natłok informacji jest tak duży, że zarządzanie danymi bez wykorzystania profesjonalnych narzędzi generuje niemałe problemy. Niezwykle istotne jest odpowiednie uporządkowanie danych, które umożliwia łatwy do nich dostęp. Sprawne wyszukiwanie wymaganych informacji pozwala na szybkie zastosowanie danych w konkretnych działaniach.

Wydajne zarządzanie danymi możliwe jest poprzez wdrożenie właściwych strategii i użycie specjalnych narzędzi dedykowanych administracji informacją. Integracja danych oraz zarządzanie danymi kluczowe jest w działalności każdej firmy. Przechowywanie i przetwarzanie informacji to fundament sprawnego funkcjonowania oraz skutecznego rozwoju przedsiębiorstwa. Chcąc utrzymać się na rynku, na którym konkurencyjność nieustannie wzrasta, niezbędne jest wdrożenie efektywnych systemów gospodarowania informacją. Profesjonalne rozwiązania i narzędzia dostarcza polski dystrybutor Informatica Corp. - firma Integral Solutions.

Informatica Corp. - technologiczny lider w dziedzinie zarządzania danymi

Firma, która tworzy najbardziej skuteczne rozwiązania do prowadzenia profesjonalnych działań na danych, to Informatica Corp. Przedsiębiorstwo jest światowym liderem w branży administracji informacjami.

Informatica została założona w 1993 roku w USA. Działalność firmy od samego początku ukierunkowana jest na zarządzanie danymi. Celem korporacji jest poszukiwanie, opracowywanie i wdrażanie najlepszych rozwiązań IT dla biznesu. Pomimo krótszego stażu od takich gigantów, jak Oracle czy IBM, firma Informatica wspięła się na sam szczyt w dostarczaniu doskonałych narzędzi do zarządzania informacją.

Informatica Corp. pozycję zdecydowanego lidera w dostarczaniu narzędzi do pracy na danych zawdzięcza filozofii rozwoju. Rozwiązania oferowane przez firmę to nowoczesne i, co niezwykle istotne, w pełni aktualne systemy IT.

Obecnie firma wdraża system Data 3.0 - jest to trzecia generacja systemów do administrowania zasobami informacji. Poprzez imponujący rozwój systemu wzrasta jakość i wydajność dysponowania danymi, co doceniane jest nie tylko przez użytkowników, ale także najlepszych w branży specjalistów.

Amerykańska firma Gartner Inc. prowadząca działalność konsultingową oraz badawczą analizuje wybrane technologie. W badaniach Gartner Magic Quadrant firma Informatica, została wyróżniona w sześciu kategoriach odnoszących się do zarządzania danymi, co zdeklasowało potężnych rywali, takich jak Oracle czy IBM. Informatica Corp. zyskała miano niezaprzeczalnego lidera na rynku światowym. Kategorie, w których wyróżniono rozwiązania Informatica, a w których firma jest samodzielnym liderem, to: Data Quality, MDM, EIPaaS, Metadata Managment, Data Integration oraz Structured Data Archiving and Application Retirement.

Produkty Informatica są w ciągłej ewolucji. Specjaliści nieustannie monitorują rynek, tworząc precyzyjne analizy oraz prognozy, dzięki którym firma może udoskonalać rozwiązania. Klienci korzystający z proponowanych narzędzi posiadają najnowocześniejsze na rynku systemy do administrowania informacjami. Informatica doskonale rozumie zmieniający się świat oraz ciągłą ewolucję technologiczną.

Eksperci z Informatica Corp. dostrzegają także stale zwiększające się ilości danych, które wymagają efektywnych technologii. Systemy zarządzania danymi dostarczane przez Informatica Corp. to doskonale rozwiązania, z których korzystają rzesze klientów na całym świecie. Na terenie Polski Informatica od lat oferuje swoje produkty zaspokajając potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Narzędzia i rozwiązania Informatica dostępne są poprzez polskiego partnera korporacji - firmę Integral Solutions.

Programista

Polskie przedsiębiorstwa często nie wykorzystują potencjału drzemiącego w danych

Informacja stała się czynnikiem, który wspiera dobre prosperowanie firm oraz ich rozwój. Każdy proces decyzyjny opiera się na gromadzonych i przetwarzanych danych. Zatem sprawne zarządzanie informacjami jest najbardziej istotne, gdyż samo posiadanie rozwiniętej bazy danych nie zapewnia jeszcze wymaganych efektów.

Gwarantem rozwoju jednostki jest pozyskiwanie, przetwarzanie i umiejętne korzystanie z posiadanych informacji. Dane umożliwiają także budowanie pozycji firmy na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Kluczem do celu jest korzystanie z adekwatnych informacji w celu budowania doskonałych relacji z klientem oraz pozyskiwanie nowych.

Bazy danych wymagają skutecznych technologii zarządzających posiadanymi zasobami. To dzięki wnikliwym analizom, wyłapywaniu danych wysokiej jakości i korzystaniu z tych informacji możliwy jest sukces firmy. Rozwiązania mające na celu wykorzystanie wiarygodnych i wysokojakościowych danych optymalizują działanie firmy na wielu poziomach, nie tylko w sferze relacji z klientem, ale także wewnątrz przedsiębiorstwa, dzięki czemu jednostka osiąga jeszcze lepsze wyniki.

Profesjonalne zarządzanie danymi możliwe jest wyłącznie poprzez wykorzystanie do tego zaawansowanych rozwiązań oraz narzędzi, jakie oferuje współczesna technologia. Niezawodne produkty i metody administrowania danymi dostarcza firma Informatica.

Rozwiń swoją firmę - sprawdź dostępne rozwiązania IT: https://integralsolutions.pl.

Praktyczność narzędzi Informatica

Rozwiązania marki Informatica dostarczane przez Integral Solutions umożliwiają kompleksowe i skuteczne wykorzystywanie baz danych. To właściwe użycie zasobów informacji przynosi efekty, nie zaś samo ich gromadzenie. Bardzo ważna jest selekcja danych ze względu na ich adekwatność do konkretnego wykorzystania. Na każdym etapie pracy z danymi konieczna jest ich dogłębna analiza.

Uporządkowane dane muszą być również łatwo dostępne do użytku przez osoby do tego uprawnione. Efektywne zarządzanie Big Data umożliwiają systemy Informatica. Rozwiązania te dokonują odpowiedniej selekcji, tworzą tylko wartościowe z punktu widzenia danej jednostki bazy danych, które natychmiast gotowe są do użycia. Dane nie dublują się, są doskonale usystematyzowane, w pełni adekwatne, wartościowe, wiarygodne oraz czytelne i zrozumiałe dla użytkownika.

Narzędzia Informatica perfekcyjnie realizują także takie zadania, jak analiza danych, integracja danych, wyszukiwanie danych, czy tworzenie dostępów do danych przez osoby wyłącznie do tego uprawnione. Technologia administrowania danymi dostarczana przez Informatica zapewnia pełną funkcjonalność oraz bezpieczeństwo przetwarzania informacji.

Serwerownia

Marce Informatica zaufało już wiele firm

Informacje są niezwykle cenne, dlatego też konieczne jest zapewnienie danym wymaganego bezpieczeństwa, gdyż mogą stać się celem kradzieży lub innych groźnych działań. Niebezpieczne są także wycieki danych. Zabezpieczanie informacji to już nie tylko czynnik wpływający na zaufanie firmy, ale także wymóg określany przez dyrektywy RODO. Konsekwencje prawne mogą dotknąć każdego, kto przetwarza dane nie będąc do tego uprawnionym, doprowadza do wypłynięcia danych, bezprawnie sprzedaje dane lub przekazuje je osobom do tego nieuprawniony itp. W takich wypadkach efektem jest kara grzywny, a nawet ogromne kary finansowe.

Wdrożenie w model działania firmy systemów Informatica gwarantuje pełną ochronę danych osobowych oraz innych przetwarzanych informacji. Rozwiązania te skutecznie zabezpieczają dane oraz są zgodne z obecnie obowiązującymi przepisami prawa. System chroni dane przed dostępem przez nieuprawnionych użytkowników oraz automatycznie wyłapuje dane wrażliwe zapewniając im wymagane zabezpieczenie na wielu poziomach. Dostęp do danych posiadają wyłącznie osoby uprawnione.

Systemy Informatica zapewniają także zabezpieczenia przez utratą danych w tym archiwizację zasobów. Narzędzia te pozwalają także na wykonanie procedur trwałego usuwania informacji.

Bezpieczeństwo danych zapewniane przez Informatica zostało również docenione w badaniach Gartner Inc., jednakże najcenniejszym potwierdzeniem jakości jest zaufanie klientów. Technologia do zarządzania danymi marki Informatica wybierana jest przez wiodące korporacje, firmy oraz największe na świecie organizacje. Wśród zadowolonych klientów Informatica Corp. znajdują się takie marki jak Facebook, Amazon, HBO, L’Oreal czy BMW.

Na terenie Polski z tych rozwiązań korzystają największe instytucje finansowe oraz telekomunikacyjne, to jest: mBank, PKO BP, Bank Pekao, Bank Zachodni WBK, Getin Bank, Nationale Nederlanden, Orange oraz Polkomtel. To tylko przykłady największych organizacji, które zaufały technologiom zarządzania danymi stworzonym przez firmę Informatica.

Nowoczesna technologia

Integral Solutions - główny polski dystrybutor produktów marki Informatica

Produkty Informatica oferuje i wdraża firma Intergal Solutions - wieloletni partner marki. Korzystając z usług Integral Solutions klient uzyskuje dostęp do wiodących na rynku rozwiązań IT dla biznesu. Dostarczane narzędzia, to gwarancja bezpieczeństwa oraz pełna funkcjonalność i usprawnienie wszystkich procesów zachodzących w organizacji.

Polski dystrybutor Informatica gwarantuje nie tylko najwyższą jakość oferowanych rozwiązań, ale także ogromną wiedzę i doświadczenie wymagane podczas wdrażania systemów w modele działania firm. Perfekcyjne gospodarowanie i integracja danych to efekt implementacji systemów Informatica przez profesjonalny personel Integral Solutions. Doświadczeni i wysoce wykwalifikowani eksperci przeprowadzą wszystkie procesy wdrażające najnowsze technologiczne rozwiązania do administracji danych tworzone przez lidera na światowym rynku, to jest firmę Informatica. Wprowadzając narzędzia do zarządzania Big Data gwarantuje się firmie pełną integrację procesów wewnątrz jednostki oraz udoskonalenie realizacji zadań służących niezakłóconej komunikacji na linii firma-klient.

Systemy Informatica zapewniają doskonałą administrację danych, a co za tym idzie wydajne wykorzystanie ich w celu usprawnienia funkcjonowania firmy, zapewnienia jej rozwoju oraz utwierdzania pozycji wśród konkurencji. Dane to dziś niezwykle cenna waluta, którą należy właściwie inwestować oraz ją rozporządzać. Możliwe jest to tylko i wyłącznie poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii IT do zarządzania danymi. Najlepsze na rynku rozwiązania dostarczane są przez Integral Solution - głównego dystrybutora produktów Informatica na terenie Polski.

Zdjęcia pochodzą z pixabay.com.

Komentarze