Lokata terminowa - w złotówkach czy walucie obcej?

Lokata terminowaNa co dzień korzystamy nie tylko ze standardowych rachunków bankowych prowadzonych w złotówkach, lecz także kont walutowych. Posiadasz oszczędności w walucie obcej i zastanawiasz się, czy założenie lokaty to dobry pomysł? Dowiedz się więcej.

Więcej…

 

Lokaty terminowe - zestawienie obecnych ofert

Lokaty terminoweNa polskim rynku istnieje bogata oferta lokat terminowych. Wiele osób dysponuje nadwyżkami kapitału, które chce bezpiecznie zainwestować. Lokata terminowa jest ciągle jednym z najbezpieczniejszych sposobów ulokowania naszych finansów. Dzięki prawu bankowemu, które daje gwarancję bezpieczeństwa wszystkich depozytów do wartości 100 000 euro, niemożliwa jest strata pieniędzy poniżej tej kwoty.

Więcej…

   

Inwestycje fotowoltaiczne coraz bardziej popularne

Inwestycje fotowoltaicznePanele fotowoltaiczne zyskują na popularności. Inwestorzy szukając alternatywnych źródeł energii do swoich domów, coraz częściej decydują się właśnie na systemy oparte na działaniu fotowoltaiki.

Więcej…

 

Inwestycja w waluty - czy to się jeszcze opłaca?

Inwestycja w walutyOpinie dotyczące rynku walutowego są skrajnie podzielone. Osoby, którym udało się zyskać na przeprowadzanych transakcjach - zachwycają się zaletami. Natomiast ci, którym na początku przygody z inwestowaniem w waluty przyszło poznać smak porażki, wypowiadają negatywne recenzje, nierzadko stawiając znak równości pomiędzy słowem Forex a hazard. Czy zatem opłaca się jeszcze inwestować w waluty?

Więcej…

   

Aegon - stabilny partner w długoterminowych inwestycjach

Firma aegon - inwestycjeGdyby przeprowadzić badanie, z czym Polakom kojarzy się marka Aegon, część odpowiedziałaby na pewno, że ze światowym gigantem ubezpieczeniowym. Nie pomyliliby się jednak także ci, którzy jako pierwsze skojarzenie podaliby… Arkadiusza Milka, piłkarza reprezentacji Polski!

Więcej…

 

3 wskazówki dla początkującego inwestora

Inwestor

Inwestowanie to proces zaangażowania kapitału w celu wytworzenia wartości dodanej, czyli zysku. Wbrew powszechnej opinii nie jest on zarezerwowany tylko dla nielicznych tuzów, dysponujących olbrzymim majątkiem.

Możliwość inwestowania mają również osoby ze skromniejszą zawartością portfela, a także ci, którzy dopiero planują zgromadzić większy kapitał.

Więcej…