Jakie benefity dla pracowników może zaoferować agencja pracy tymczasowej?

Agencja pracy tymczasowejBenefity, czyli świadczenia pozapłacowe, to elementy, które coraz częściej pojawiają się w ogłoszeniach o pracę. Okazuje się, że także agencje pracy tymczasowej oferują swoim pracownikom wiele interesujących benefitów.

Ubezpieczenie, karta sportowa, kafeteria

Wśród najczęściej pojawiających się świadczeń pozapłacowych dla pracowników agencji pracy tymczasowej można wyróżnić ubezpieczenie zdrowotne, a także kartę sportową. Niektóre firmy mają także specjalną platformę benefitową, czyli system kafeteryjny. Pracownicy przede wszystkim mogą liczyć na opiekę medyczną w bardzo atrakcyjnej cenie i to nie tylko dla siebie, ale także dla swojej rodziny (na przykład żony lub męża oraz dzieci). Opieka medyczna nie jest całkowicie bezpłatna, jednak kwota, która trzeba zapłacić co miesiąc, nie wynosi nawet tyle, ile jedna wizyta prywatna u lekarza. Dodatkowo pracownicy mają dostęp do kilkuset placówek medycznych, a także lekarzy wielu różnych specjalności. Kolejnym benefitem jest karta sportowa, która umożliwia wejścia do siłowni oraz klubów fitness, właściwie na terenie całego kraju. Taka karta jest niedroga i pozwala na aktywne spędzenie czasu po pracy. Platforma benefitowa to specjalna strona lub aplikacja, w której pracownicy agencji tymczasowej, mogą wybierać różne świadczenia pozapłacowe, takie jak: bilety do kina lub teatru, wejścia na basen, zniżki do sklepów, a także kupony na zakupy online lub wizyty w restauracjach i kawiarniach. Kwoty, które pracownik płaci co miesiąc za kartę sportową, ubezpieczenie medyczne oraz dodatkowe benefity są niewielkie i automatycznie odciągane z wypłaty, dzięki czemu podwładny nie musi przelewać pieniędzy na konto.

To nie wszystko!

Pracownicy, którzy podejmują zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej, czasami mogą korzystać także z benefitów u pracodawcy, w firmie, w której pracują. Wśród przykładów takich świadczeń pozapłacowych można wyróżnić szkolenia wewnętrzne i wewnętrzne, owocowe dni tygodnia, darmowe napoje (na przykład kawę i herbatę, a czasami także soki), a także możliwość korzystania z pokoju gier i zabaw, w którym znajdować się może konsola do gier, piłkarzyki. Pracownik agencji pracy tymczasowej zwykle zyskuje benefity podwójnie, dzięki czemu może być bardziej usatysfakcjonowany z wykonywanych obowiązków. Warto także pamiętać o tym, że niektóre firmy oferują także inne benefity takie jak dofinansowanie wakacji, możliwość pracy zdalnej, a także telefon lub komputer służbowy. Współcześni pracodawcy starają się, aby pracownicy czuli się docenieni i zmotywowani, i to nie tylko za pomocą płacowych, ale także pozapłacowych form. Pracownik agencji tymczasowej ma do dyspozycji wiele benefitów i może z nich korzystać swobodnie, wybierając na platformie to, czego potrzebuje.

Komentarze