Kursy i szkolenia

Szkolenia menedżerskie - o ich zaletach, jaką wiedzę można posiąść

Szkolenia menedżerskieSzkolenia menedżerskie - zalety i rodzaje zdobytej wiedzy

Nie tylko pracownicy, ale również menedżerowie muszą w pracy stawiać czoła nowym wyzwaniom oraz zdobywać kolejne kompetencje.

Więcej…

 

Nauka zawodu lepsza niż studia?

Nauka zawodu lepsza niż studia?W powszechnej opinii panuje pewien stereotyp na temat wykształcenia współczesnych młodych ludzi, który zakłada, że tylko zdanie matury i ukończenie szkoły wyższej zapewni świetny start w przyszłość oraz znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy.

Więcej…

   

Co powinieneś wiedzieć o nauce języka angielskiego?

Nauka języka angielskiegoJęzykiem angielskim posługuje się cały świat. Wszystkie najważniejsze publikacje naukowe i raporty, najbardziej wartościowa literatura są wydawane po angielsku. Posługuje się nim także środowisko biznesowe.

Znajomość tego języka stała się więc konieczną umiejętnością.

Więcej…

 

Ścieżka kształcenia dla artystów - jak ją dobrze zbudować?

Ścieżka kształcenia dla artystówŚcieżka kształcenia w naszym kraju jest dość prosta. Zależnie od warunków i potrzeb zaczynamy od żłobaka lub przedszkola. Pierwszym obowiązkowym stopniem edukacji jest jednak szkoła podstawowa, w której spędzamy obecnie 6 lat swojego życia.

Więcej…

   

Kursy, szkolenia - ciągłe podnoszenie kwalifikacji

Kursy, szkoleniaKursy, szkolenia - czyli ciągłe podnoszenie kwalifikacji

Czasy w których zdanie matury było czymś, a uzyskania tytułu magistra wręcz wyżynami na szczeblach edukacji dawno minęły.

Ciągły rozwój we wszelakich dziedzinach sprawił, że aby zaistnieć trzeba stale podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności.

Więcej…

 

Nauka przez Internet

Nauka przez InternetInternet służy nie tylko do zabawy i poznawania nowych osób. Warto poznać również inne zalety tego medium, pozwalające nam na pełne wykorzystywanie potencjału globalnej sieci.

Więcej…