Leasing na samochód - sprawdzone rozwiązanie dla właścicieli firm

Leasing samochoduProwadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo? Poszukujesz atrakcyjnej oferty, dzięki której korzystnie kupisz samochód niezbędny do prowadzenia Twojego biznesu? Koniecznie pomyśl o leasingu!

Gdzie szukać korzystnych ofert?

Powszechnie wiadomo, że liczba ofert, którymi jesteśmy zasypywani każdego dnia, czy to mijając przydrożne billboardy, czy surfując po sieci, jest wręcz porażający. Nie sprzyja to w szybkim i trafnym wyborze najatrakcyjniejszej z nich. Im więcej możliwości, tym więcej wątpliwości w naszych głowach. Można jednak ten problem nieco rozwiązać, przyśpieszając żmudny proces selekcji najlepszego dla nas leasingu. Jak? Sprawdzając propozycję autoryzowanego dealera samochodowego, którego modelami jesteśmy zainteresowani.

Jeśli na przykład bierzemy pod uwagę, aby nasza firmowa flota powiększyła się o auta rumuńskiego koncernu Dacia, to prawdopodobnie najatrakcyjniejsze rozwiązania leasingowe na rynku znajdziemy w ofercie autoryzowanego sprzedawcy. Jedną z najciekawszych obecnie opcji dofinansowania dla właścicieli firm jest leasing 102% - https://daciafinansowanie.pl/promocje/leasing. Dlaczego? Już wyjaśniamy!

Leasing 102% od RCI Dacia

Najprościej ujmując, wparcie leasingowe 102% polega na prostych i przejrzystych zasadach, które zakładają, że miesięczne zobowiązania obliczane są w oparciu o wartość samochodu wynoszącą tytułowe 102%. Jeśli zatem nasze wymarzone auto kosztuje 50 000 zł, to podstawą do obliczenia raty będzie 51 000. Prócz nieskomplikowanych zasad oferta RCI Dacia charakteryzuje się atrakcyjnymi warunkami, a leasingobiorca może liczyć m.in. na:

  • elastyczny okres leasingowania, który można ustalić nawet na poziomie 60 miesięcy,
  • opłata wstępne już od 10%,
  • atrakcyjne opcje wykupy uzależnione od długości trwania umowy,
  • ubezpieczenie zapewniające bezpieczną spłatę zobowiązań (GAP lub/i leasingobiorcy).

Gotowy na rozwój swojej działalności? Zacznij od nowego samochodu, dzięki któremu wzniesiesz swój biznes na wyższy poziom!

Komentarze