Leasing

Leasing: ubezpieczenie to podstawa! Jak zadbać o samochód?

Leasing samochodowy a ubezpieczenieMówiąc najprościej, leasing samochodowy polega na korzystaniu przez określony czas, za określone opłaty, z pojazdu, który pozostaje własnością banku lub innej instytucji finansowej. Ponieważ to nie użytkownik jest właścicielem auta wziętego w leasing, ubezpieczenie samochodu w odpowiedni sposób jest tym ważniejsze - uszkodzenia, zniszczenia i kradzież mogą przecież przydarzyć się każdemu. Sprawdź, jak uchronić się przed finansowymi skutkami tego typu niespodzianek.

Więcej…

 

Leasing używanych aut - wszystko co powinieneś wiedzieć na ten temat

Leasing używanych autMożliwość wzięcia używanego pojazdu w leasing determinuje kilka czynników. Chcąc zawrzeć taką umowę należy wiedzieć o podstawowych rzeczach.

Więcej…

   

Leasing konsumencki alternatywą dla kredytu samochodowego?

Leasing konsumencki samochoduOsoby planujące zakup samochodu, ale nieposiadające odpowiednich środków finansowych, nie muszą już ograniczać się do kredytu. Mogą również skorzystać z leasingu konsumenckiego. Finansowanie aut poprzez leasing, które wśród przedsiębiorców od lat nie ma sobie równych, przybiera także formę dedykowaną prywatnym nabywcom.

Więcej…

 

Kredyt czy leasing? Które rozwiązanie będzie dla ciebie korzystniejsze?

Kredyt czy leasing?Otwarcie czy rozwijanie firmy wiąże się z koniecznością zakupu urządzeń lub maszyn. Jeżeli zastanawiasz się, skąd wziąć środki, to możliwości są jest kilka, np. kredyt bankowy lub leasing. Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety.

Więcej…

   

Kiedy zainteresować się leasingiem?

LeasingMaszyny, nowoczesne urządzenia czy nawet samochód to dobra, bez których prowadzenie działalności gospodarczej może być trudne. Ponieważ zakup takich produktów wiąże się z niemałymi kosztami, warto pomyśleć o możliwych źródłach jego sfinansowania. Jednym z nich jest leasing.

Więcej…