List motywacyjny

Jak napisać dobry list motywacyjny?

Dobry list motywacyjny

Wydawać by się mogło, iż listy motywacyjne odeszły już do lamusa. Niekoniecznie. Wśród gąszczu identycznych CV to właśnie ten dokument może nas wyróżnić i otworzyć nam drogę do wymarzonej kariery. Aby tak się stało, warto pamiętać o kilku ważnych aspektach.

Więcej…

 

Jak napisać list motywacyjny by zainteresował pracodawcę?

Interesujący list motywacyjny

List motywacyjny może zdecydować o sukcesie podczas poszukiwania pracy. Profesjonalne CV to tylko początek - list motywacyjny może zachęcić pracodawcę by odbyła się rozmowa kwalifikacyjna. Warto więc poświęcić swój czas na napisanie listu motywacyjnego w sposób ciekawy i niestandardowy.

Więcej…

   

List motywacyjny, czyli jak go napisać?

List motywacyjny

Dokumenty aplikacyjne składają się zazwyczaj z CV, formularza aplikacyjnego oraz listu motywacyjnego. Wbrew pozorom to właśnie list motywacyjny ostatni sprawia kandydatom największą trudność i na podstawie jego niepoprawnej formy, odrzuca jest większość kandydatur.

Jak napisać list motywacyjny i przed czym się chronić? Oto kilka wskazówek.

Więcej…

 

CV i list motywacyjny? Postaw na swoją kreatywność

Postaw na kreatywne CVPoszukiwanie pracy wiąże się z konieczności przygotowanie dokumentów aplikacyjnych. CV i listy motywacyjne należą do podstawowych. By wyróżnić się wśród innych kandydatów, warto postawić na swoją kreatywność.

Więcej…

   

CV i list motywacyjny - czym są, jak je napisać?

List motywacyjny i CVCV (Curriculum Vitae) i list motywacyjny są podstawowymi dokumentami jakie kandydat ubiegający się pracę musi złożyć pracodawcy (Dokumenty aplikacyjne). Głównym zadaniem tych dokumentów jest przekonanie pracodawcy, że właśnie ten kandydat najlepiej nadaje się na dane stanowisko, czyli trzeba wyróżnić się na tle konkurencji.

Więcej…