Litery świecące w aranżacji wnętrz

Świecący napisJak spersonalizować wnętrze i w pełni dopasować je do swojego charakteru? Jest na to wiele sposobów, począwszy od wyboru ulubionych kolorów i mebli, aż po dodatki, które sprawiają, że czujemy się dobrze we własnym mieszkaniu. Jednym z akcesoriów, który od miesięcy nie wychodzi z mody, są litery świecące i wszelkiego rodzaju napisy, które pozwalają nam wyrazić siebie. Typografia weszła do mieszkań wraz z modą na minimalistyczne wnętrza skandynawskie, w których nie brak motywujących cytatów i ozdób w postaci świecących liter. W taki właśnie sposób reklama podświetlana na stałe zawitała do naszych domów, stając się sposobem na spersonalizowanie prywatnej przestrzeni.

Litery LED do dekoracji wnętrza

Wszyscy uwielbiamy przytulne wnętrza. To dlatego tak wielu z nas marzy o własnym kominku i uwielbia okres świąteczny, kiedy to domy i miasta oświetlone są lampkami. Taki efekt możesz mieć przez cały rok i to bez konieczności trzymania choinki do lipca. Wystarczą litery LED - efektowne i przytulne. Litery świecące stanowią doskonałą alternatywę dla innych ozdób, takich jak lustra czy obrazy, choć równie dobrze mogą być montowane na ścianie tuż obok stylowych grafik.

Jakie litery świecące wybrać do mieszkania?

Warto zadbać o to, by litery LED były dopasowane do aranżacji wnętrza. Decydując się na ofertę firmy produkującej świecące napisy, zwróć więc uwagę na zakres usług. Dobry producent liter LED ma w swojej ofercie kilka rodzajów produktów, dzięki czemu klient może dopasować wygląd liter do własnych preferencji.

W kuchni utrzymanej w stylu retro świetnie sprawdzą się neony LED inspirowane klasycznymi szklanymi neonami znanymi z ubiegłego stulecia. Nowoczesne neony wykonuje się z silikonu i taśmy LED, dzięki czemu są nie tylko bezpieczne, lecz również energooszczędne.

Świecący napis

Do pokoju nastolatka warto wybrać litery LED z efektem echo, które prezentują się nieco futurystycznie i świetnie wyglądają zarówno w zestawieniu z farbą, jak i cegłą. Jeśli chodzi o rodzaj napisu, dobrą opcją do pokoju młodzieżowego są inicjały nastolatka lub nazwa ulubionego zespołu. W pokoju podróżnika dobrze sprawdzi się też stylowy napis z nazwą miasta, np. Warszawa czy Nowy Jork.

Z kolei we wnętrzach romantycznych i dziewczęcych najlepiej prezentują się ledony, czyli smukłe litery LED przeznaczone wyłącznie do pomieszczeń. Ledony pozwalają na stworzenie napisów utrzymanych w nowoczesnej typografii przypominającej odręczne pismo.

Litery świecące - nie tylko funkcja dekoracyjna

Prywatna reklama podświetlana to coś więcej niż sposób na stworzenie ciekawego wnętrza dopasowanego do naszych upodobań. Litery LED można bowiem zawiesić na ścianie lub postawić w dowolnym miejscu. Takie rozwiązanie pozwala wydobyć funkcję praktyczną z dekoracyjnych liter, które mogą stać się podpórkami do książek czy wieszakami. Stylowy wieszak z napisem Warszawa lub podpórka do książki z pierwszą literą twojego imienia to prosty i niedrogi sposób na stworzenie kreatywnych i funkcjonalnych dekoracji do wnętrza. Po więcej informacji wejdź na stronę https://www.optima3d.pl/produkty/litery-podswietlane.

Komentarze