Oferta Dar Natury - nie tylko woda do firmy!

Aranżacja kuchniNazwa Dar Natury przywodzi zwykle na myśl przede wszystkim dystrybutory z wodą dostępne w wielu biurach, urzędach czy innych placówkach publicznych. W rzeczywistości oferta marki Get Fresh ma w ofercie również inne usługi! Dowiedz się, jakie jeszcze możliwości oferuje ta firma!

Dystrybutor wody nie tylko do firmy

Charakterystyczne biało-niebieskie dystrybutory Dar Natury kojarzone są przede wszystkim z miejscami pracy i przestrzenią publiczną. Nie każdy wie, że podobne, jednak bardziej kompaktowe urządzenie, można zamówić także do domu. Niewielki dystrybutor nie tylko będzie przypominał o regularnym sięganiu po szklankę wody, lecz także pozwoli zmniejszyć ilość plastikowych odpadów w domu. Również zakupy staną się znacznie przyjemniejsze, zniknie konieczność transportowania do domu ciężkich butelek. Dostawca wody Dar Natury dostarczy ją w ustalonych terminach prosto pod Twoje drzwi. Nie trzeba również pamiętać o regularnym kupowaniu kolejnej zgrzewki. Takie rozwiązanie to niezwykła wygoda!

Filtry do wody - ciekawa alternatywa dla dystrybutorów

Zamiast dystrybutorów Dar Natury firma może również zdecydować się na korzystanie z wygodnego filtra. Takie rozwiązanie może być szczególnie korzystne dla przedsiębiorstw, w których nie ma odpowiedniego miejsca na przechowywanie dużych butli. Co więcej, chociaż sam dystrybutor jest znacznie bardziej ekologicznym wyborem niż kupowanie wody w niewielkich butelkach, filtr zupełnie niweluje ten problem, co czyni go jeszcze bardziej korzystnym dla środowiska.

Takie urządzenie pozwala również na nieograniczony dostęp do wody pitnej, bardziej elastyczny niż w przypadku dystrybutorów. W przypadku tych drugich podpisuje się umowę, w której ilość butli wody przywożonych co miesiąc zostaje dokładnie ustalona. Filtr natomiast podłącza się bezpośrednio do źródła wody, która dzięki temu urządzeniu staje się zdatna do picia.

Duża zaletą takiego rozwiązania jest także design filtrów. W ofercie Daru Natury można znaleźć między innymi kompaktowe modele, które z powodzeniem zmieszczą się nawet w wyjątkowo małej firmowej kuchni, a także te niezwykle eleganckie o nowoczesnym wyglądzie, które staną się prawdziwą ozdobą firmy. Niektóre filtry mają również dodatkową opcję gazowania wody, co sprawia, że są idealne do przyrządzania m.in. słodkich napojów.

Produkty dodatkowe Dar Natury - oferta dla stałych klientów

Klienci, którzy zdecydują się na filtr lub dystrybutor Daru Natury, mogą również rozszerzyć swoje zamówienie o dodatkowe produkty. W przypadku miejsc publicznych lub przyjmujących wielu gości dobrym rozwiązaniem będą plastikowe kubeczki. W firmie natomiast doskonale sprawdzi się kawa oraz herbata, a także słodki syrop, dzięki któremu można przygotować pyszny napój z chłodną, ciepłą bądź gazowaną wodą. Z kolei na spotkaniach z partnerami biznesowymi doskonałym rozwiązaniem będą również mniejsze butelki z wodą, które można postawić w sali konferencyjnej. Bardzo dobrze sprawdzą się one również podczas prowadzonych przez firmę szkoleń.

Dzierżawa ekspresów do kawy Saeco

Marka Get Fresh oferuje również ciekawe rozwiązanie dla przedsiębiorstw, szczególnie tych małych i średnich, w postaci wypożyczania ekspresów do kawy. Tego typu urządzenia często kosztują nawet kilkanaście tysięcy złotych, natomiast w przypadku ich dzierżawy płatność zostanie rozłożona na wygodne raty. Co więcej, w koszt usługi włączony jest również serwis sprzętu oraz stałe dostawy pysznej, włoskiej kawy Segafredo do firmy. Każdy z ekspresów pozwala na przyrządzanie różnych typów tego aromatycznego napoju dzięki wmontowanym cappuccinatore oraz modułom przeznaczonym do tworzenia białej kawy zaledwie jednym przyciskiem. Przedsiębiorcy do wyboru mają ekspresy kompaktowe do niewielkich przestrzeni, sprzęt idealny do parzenia espresso dzięki podgrzewanej tacy na filiżanki oraz niezwykle wydajne urządzenie do średnich przedsiębiorstw z dużymi pojemnikami na wodę i kawę, a nawet możliwością podłączenia go do źródła bieżącej wody.

Oferta marki Get Fresh jest znacznie bogatsza niż tylko najbardziej popularne dystrybutory wody Dar Natury do firm. Zainteresowała Cię któraś z opcji? Wejdź na stronę https://www.darnatury.pl i umów się na rozmowę z konsultantem, który pomoże Ci skomponować zamówienie idealne dla Ciebie!

Ocena: 5.0

Komentarze