Rozwój osobisty

Szkolenia BHP czyli co powinieneś o nich wiedzieć

Szkolenia BHPBezpieczeństwo i higiena pracy to pojęcie, które zna prawie każdy. Kojarzy się ono różnie, w zależności od osobistych doświadczeń oraz poznanych opinii na temat poszczególnych specjalistów . Niektórzy uważają szkolenia BHP za niepraktyczne, zorientowane wyłącznie na wyrobienie zysku. Inni podkreślają ich wagę w trudnych chwilach. W tym, jak i w większości przypadków,  prawda leży po środku.

Więcej…

 

Mindfulness - skuteczna metoda czy przemijająca moda?

MindfulnessŻycie nabiera coraz większego tempa. Żyjemy dłużej, szybciej, intensywniej a jednak wydaje się, że życie ucieka nam przez palce. Mamy coraz więcej możliwości, ale nie mamy czasu, aby je w pełni wykorzystać.

Więcej…

   

Co studiować - jaki kierunek studiów warto wybrać?

Wybór studiówWiosną każdego roku młodzi ludzie, którzy chcą być studentami, zastanawiają się jaki kierunek studiów wybrać. Kierowanie się modą lub statystykami nie zawsze jest rozwiązaniem. Znacznie ważniejsza jest… pasja!

Koniec liceum to bardzo ważny, ale również trudny czas w życiu młodego człowieka. Początek prawdziwego dorosłego życia to, często bolesne, zderzenie z długa listą trudnych dylematów. Pierwszym z nich jest wybór studiów. Oczywiście jeśli się na nie w ogóle ktoś wybiera.

Więcej…

 

Jak rozwijać mózg - jak pobudzić mózg do lepszej pracy?

Jak rozwijać mózgJak rozwijać mózg i pobudzić go do lepszej pracy?

Wysoki iloraz inteligencji jest marzeniem wielu z nas. Zapewne niejednokrotnie zastanawiałeś się jak rozwinąć potencjał swojego mózgu - pobudzić go do lepszej pracy, by myśleć szybciej, kreatywniej i zarazem logiczniej.

Poniżej kilka prostych i skutecznych sposobów, które wdrożone w życie potrafią zdziałać cuda.

Więcej…