Samochód

Wszystko o ubezpieczeniu komunikacyjnym - pytania i odpowiedzi

Ubezpieczenie komunikacyjneJako młody kierowca możesz mieć sporo pytań dotyczących ubezpieczenia komunikacyjnego. Póki nie masz swojego samochodu, nie jesteś zobowiązany do posiadania wiedzy na poniższe pytania. Kiedy jednak przygotowujesz się do zakupu auta, okażą się niezbędne. Sprawdź, kiedy i jakie ubezpieczenie komunikacyjne musisz kupić oraz o czym nie możesz zapomnieć. Zapewnij sobie i pasażerom najlepszą ochronę.

Więcej…

 

Co wybrać: skup samochodów używanych czy sprzedaż indywidualną auta?

Sprzedaż samochodu używanego - skup samochodówKiedy pragnie się sprzedać swój używany samochód osobowy, trzeba dokładnie przemyśleć wiele kwestii, nie tylko tych typowo finansowych. Współcześnie wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług skupu samochodów używanych. Jak każda opcja tak i ta również ma swoje mocne strony oraz słabsze w stosunku do sprzedawania samochodu samodzielnie, na które warto zwrócić uwagę.

Więcej…

   

Jak w kilku prostych krokach pozbyć się niechcianego auta?

Pozbycie się niechcianego autaCoraz więcej Polaków decyduje się na zakup nowego samochodu. To bardzo dobrze, gdyż nowy samochód to gwarancja większego bezpieczeństwa oraz większy komfort podróżowania. Jednocześnie pojawia się kłopot ze starymi samochodami. Jedynym słusznym i całkowicie legalnym sposobem na pozbycie się niechcianego samochodu jest autokasacja.

Więcej…