Samochód

Leasing i ubezpieczenie - duet idealny dla twojego samochodu!

Ubezpieczenie samochodu w leasinguZgodnie z przepisami jedynym obowiązkowym ubezpieczeniem komunikacyjnym jest OC, czyli ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jednak w przypadku leasingu bardzo często zdarza się, że ubezpieczenie jest rozszerzane także o Autocasco (AC). Dowiedz się, czym różni się OC od AC, a także dlaczego ubezpieczenie samochodu w leasingu rządzi się nieco innymi prawami niż ubezpieczenie auta przysłowiowego Kowalskiego.

Więcej…

 

Jak zbudować flotę samochodową? Wskazówki dla nowych firm

Flota samochodowa w firmieKażdy przedsiębiorca dopiero rozpoczynający swą przygodę z biznesem staje w obliczu licznych wyzwań. Jednym z nich jest budowa floty samochodowej, bez której żadna nowoczesna firma nie jest w stanie funkcjonować na pełnych obrotach. Od czego zacząć i jakie kwestie mieć na uwadze?

Więcej…

   

Zakup auta od handlarza

Auto od handlarzaChoć nie można zakładać, że każda osoba, która chce nam sprzedać samochód, marzy wyłącznie o tym, aby wcisnąć nam kupę złomu, nie można nie zgodzić się z tym, że ryzyko wejścia w posiadanie pojazdu, który będzie stanowił poważne zagrożenie podczas poruszania się na drodze, nie jest wcale małe. Na jakie praktyki powinniśmy więc uważać decydując się na zakup samochodu od handlarza?

Więcej…

 

Bezpieczna komunikacja

Bezpieczna komunikacjaWypadki na drogach to jedna z głównych przyczyn niepełnosprawności oraz śmierci ogromnej liczby ludzi. Odpowiedzialność za to w pewien sposób spoczywa na każdym z nas. Warto więc wiedzieć, co należy robić, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz innym użytkownikom ruchu.

Więcej…