Samochód

Ubezpieczenie komunikacyjne OC - sprawdź, czy znasz najważniejsze informacje!

Ubezpieczenie OCWykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego OC jest w naszym kraju obowiązkowe, a jego zakres zawsze jest taki sam - wydaje się więc, że wybór tej polisy powinien być naprawdę prosty. Warto jednak poznać kilka dodatkowych informacji, które pozwolą uniknąć różnego rodzaju błędów i zdecydować się na optymalną opcję, dopasowaną do indywidualnych potrzeb oraz możliwości.

Więcej…

   

Co wybrać: skup samochodów używanych czy sprzedaż indywidualną auta?

Sprzedaż samochodu używanego - skup samochodówKiedy pragnie się sprzedać swój używany samochód osobowy, trzeba dokładnie przemyśleć wiele kwestii, nie tylko tych typowo finansowych. Współcześnie wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług skupu samochodów używanych. Jak każda opcja tak i ta również ma swoje mocne strony oraz słabsze w stosunku do sprzedawania samochodu samodzielnie, na które warto zwrócić uwagę.

Więcej…

   

Jak w kilku prostych krokach pozbyć się niechcianego auta?

Pozbycie się niechcianego autaCoraz więcej Polaków decyduje się na zakup nowego samochodu. To bardzo dobrze, gdyż nowy samochód to gwarancja większego bezpieczeństwa oraz większy komfort podróżowania. Jednocześnie pojawia się kłopot ze starymi samochodami. Jedynym słusznym i całkowicie legalnym sposobem na pozbycie się niechcianego samochodu jest autokasacja.

Więcej…