Samochód

Ubezpieczenie pojazdu firmowego - poznaj korzyści

Ubezpieczenie samochodu firmowegoKażdy przedsiębiorca wie, jak wiele wysiłku wymaga prowadzenie własnego biznesu. To nie tylko mnóstwo planowania, ale też spore wydatki. W zależności od tego, w jakiej branży się poruszamy, musimy spełniać inne normy i inwestować w inne rzeczy. Ale pojazd firmowy to coś, co przydaje się w każdym miejscu i każdej firmie. Warto zadbać o bezpieczeństwo osób, które się nim poruszają.

Więcej…

 

Skup aut - bezproblemowa sprzedaż samochodu używanego za gotówkę

Skup samochodów używanychPrzy sprzedaży auta używanego najczęściej próbujemy na początku znaleźć kupca samodzielnie lub też oddajemy auto do komisu. Jednak nie zawsze możemy liczyć na szybkie pozbycie się palącego problemu, ponieważ obecnie znalezienie klienta jest najczęściej czasochłonnym procesem, który niekoniecznie musi zakończyć się dla nas pomyślnie. Na szczęście pojawiły się też inne rozwiązania, a jednym z nich jest skup używanych samochodów, np.:

Czy warto skorzystać z tej opcji? Na co w ogóle możemy liczyć ze strony skupu?

Więcej…

   

Co wybrać: skup samochodów używanych czy sprzedaż indywidualną auta?

Sprzedaż samochodu używanego - skup samochodówKiedy pragnie się sprzedać swój używany samochód osobowy, trzeba dokładnie przemyśleć wiele kwestii, nie tylko tych typowo finansowych. Współcześnie wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług skupu samochodów używanych. Jak każda opcja tak i ta również ma swoje mocne strony oraz słabsze w stosunku do sprzedawania samochodu samodzielnie, na które warto zwrócić uwagę.

Więcej…

 

Jak w kilku prostych krokach pozbyć się niechcianego auta?

Pozbycie się niechcianego autaCoraz więcej Polaków decyduje się na zakup nowego samochodu. To bardzo dobrze, gdyż nowy samochód to gwarancja większego bezpieczeństwa oraz większy komfort podróżowania. Jednocześnie pojawia się kłopot ze starymi samochodami. Jedynym słusznym i całkowicie legalnym sposobem na pozbycie się niechcianego samochodu jest autokasacja.

Więcej…