Uatrakcyjnij swoją witrynę

Naklejki drukowaneProwadzisz sklep lub lokal gastronomiczny lub usługowy i chcesz się wyróżnić. Tylko w jaki sposób to zrobić? To bardzo proste i ekonomiczne zarazem – zainwestuj w naklejki wewnętrzne! W ten sposób możesz pokazać wszystko, co chcesz, aby zauważyli klienci.

Stałe promocje? Pokaż je na szybie!

Często sklepy, jak i lokale usługowe mają niezmienne promocje. Dotyczą one różnych aspektów. Mogą to być zniżki dla seniorów, studentów lub produktowe - 3 w cenie 2 chociażby. Ale jak o tym poinformować potencjalnych klientów, którzy przechodzą obok naszej firmy? Najlepiej na szybie. Kartki są brzydkie, nie zachęcają. Ale ciekawe naklejki to już inna sprawa. Drukowanie naklejek wewnętrznych, tzw. lewoczytelnych, to świetny sposób na stałe obwieszczenie promocji.

Ciekawie zaprojektowane nalepki na pewno przykują wzrok, a od tego już tylko krok do pozyskania nowej klienteli. Co poza tym zyskujemy? Gwarancję, że nikt nam ich nie zniszczy, bo są od wewnętrznej strony szyby. Mamy też możliwość częstej wymiany - gdy dojdzie promocja lub zmieni się wygląd projektu. Wszystko to osiągniemy niskimi kosztami. Wyobrażacie sobie częstą wymianę neonów? No właśnie.

Zachęć głodomorów swoim menu

Druk naklejek to także dobry pomysł, aby odwiedzono nasz lokal gastronomiczny. Bez względu na to czy serwujemy steki, kuchnię wegańską czy mamy kawiarnię, wszystko co chcemy, możemy pokazać naklejkami.

Może to być menu, promocje, a nawet udekorowanie szyby tym, co mamy najlepsze. Nie ma przecież dziecka, które nie zaciągnie rodzica to miejsca, gdzie cała szyba oklejona jest najróżniejszymi lodami lub wypiekami.

Na naklejce możemy również przekazać wszystkie informacje o zasadach panujących w środku. Coraz więcej miejsc jest skierowanych do konkretnej grupy osób. Jednak nie każda z nich zna nasz lokal - może być tylko przejazdem - warto zatem na wejściu poinformować ją o tym, czego należy się spodziewać po przekroczeniu naszych drzwi.

Szyld? Lepiej oklej szybę!

Często, zwłaszcza na początku działalności, liczymy wydatki. Skupiamy się na tym, aby wydać jak najmniej, ale jednocześnie najwięcej przeznaczyć na to, co dla nas najważniejsze. Wiele osób od razu powie, że jednym z priorytetów jest dobry szyld. I mają rację. Jednak neonowe czy podświetlane nazwy to spory wydatek. Co więc w zamian?

Naklejki! Mogą być one równie atrakcyjne. Wystarczy logo naszej działalności nakleić na największej szybie i gotowe! Efekt praktycznie ten sam, bo przy oświetlonym wnętrzu nasza nazwa będzie się rzucać w oczy równie dobrze, jak w przypadku zewnętrznych szyldów.

Drukując naklejki sporo oszczędzamy, ale także nie tracimy na sile przekazu oraz możliwości dokonywania zmian. To bardzo dobry sposób na reklamę swojego miejsca, co przyniesie wymierne korzyści w rozwoju działalności.

Zainteresował Cię ten temat? Sprawdź naszą ofertę na stronie naklejkon.pl.

Ocena: 5.0

Komentarze