Zarządzanie salonem fryzjerskim z aplikacją Estetio

Aplikacja mobilna EstetioProwadzisz swój salon fryzjerski i zamiast strzyc, suszyć, prostować i koloryzować włosy swoich klientów musisz co chwilę odbierać telefony, kontrolować kalendarz, umawiać terminy wizyt, a po pracy jeszcze układać grafik dla personelu i odpowiadać na pytania i opinie klientów. Każdy kto chociaż raz musiał zmierzyć się z taką ilością obowiązków wie, że to misja wyjątkowo czasochłonna i karkołomna, a w dodatku mocno ograniczająca możliwość skupienia się na tym, co naprawdę jest Twoją pasją - pracy fryzjerki. Rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste. Zamiast więc szukać kolejnych pracowników do obsługi recepcji wystarczy skorzystać z aplikacji stworzonej do zarządzania salonem fryzjerskim online. W jaki sposób działa, jakie funkcje posiada? W jaki sposób może poprawić funkcjonowanie Twojego salonu fryzjerskiego?

Estetio to program do pobrania na smartfony, tablety, komputery i laptopy, która dzięki licznym funkcjom oferuje kompleksową obsługę Twojego salonu fryzjerskiego. A oto najważniejsze z nich:

  • baza klientów - wystarczy wpisać nazwisko klienta aby uzyskać wszelkie informacje na jego temat - historię wizyt i nadchodzące terminy kolejnych, wystawione przez nich opinie na temat usług, z których skorzystali, fotografie i wiele innych;
  • rezerwacje wizyt dostępne na okrągło - program pozwala udostępnić na Twojej stronie kalendarz online. Dzięki temu klienci mają do niego dostęp przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mogą więc szybko i sprawnie sprawdzić wachlarz usług oraz wolne terminy u swoich ulubionych pracowników i umówić wizytę;
  • system automatycznych przypomnień SMS - bywa czasem tak, że klienci zapominają o terminach wizyt i nie odwołują ich albo robią to w ostatniej chwili, a to oczywista strata dla Twojego salonu. Program Estetio, po dodaniu terminu i numeru telefonu klienta, automatycznie wysyła do niego wiadomość SMS z przypomnieniem;
  • stały dostęp do opinii pozwoli Ci mieć kontakt z klientami i odpowiadać na ich wątpliwości oraz sugestie;
  • możliwość tworzenia grafików dla Twoich pracowników ułatwia codzienną pracę salonu oraz komunikację z klientami - grafiki są im udostępniane online, a więc mogą oni umówić się na wizytę wtedy, gdy pracuje ich ulubiony pracownik.

Wygodne korzystanie z aplikacji Estetio

Korzyści dla Twojego salonu

Najważniejszą korzyścią jest usprawnienie codziennej pracy Twojego salonu oraz zatrudnionych w nim pracowników. Możesz skupić się na obsłudze klientów a nie odbierać telefony, umawiać kolejne wizyty, odpowiadać na pytania o grafik pracowników i katalog usług. Dzięki Estetio cały czas trzymasz rękę na pulsie nie tracąc przy tym czasu.

Dzięki opiniom klientów możesz stale podnosić jakość usług świadczonych w Twoim salonie lub rozbudowywać swoją ofertę w oparciu o najczęściej zadawane pytania dotyczące wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych. To niezwykle efektywny sposób na pozyskiwanie nowych i utrzymanie obecnych klientów.

Poza tym program tworzy dla Ciebie kompleksowe statystyki. Bez najmniejszego wysiłku dowiesz się jaka była ilość odwołanych wizyt, ilość klientów obsłużonych przez każdego z pracowników czy prognozowany dzienny/tygodniowy/miesięczny przychód. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że korzystanie z programu jest czystą przyjemnością.

Korzyści dla Twoich klientów

Aplikacja Estetio została stworzona jednak nie tylko po to, aby ułatwiać pracę właścicieli i managerów salonów fryzjerskich. Także klienci będą oczarowani możliwościami, jakie oferuje. Przede wszystkim dlatego, że umawianie wizyt jest bardzo łatwe i nie wymaga wykonania telefonu. Uruchomienie programu jest o wiele łatwiejsze - wystarczy tylko odnaleźć profil swojego ulubionego pracownika i spośród dostępnych terminów wizyt wybrać najbardziej dogodny.

Nowi klienci mogą w kilka chwil sprawdzić, czy Twoja oferta obejmuje potrzebną im usługę bez konieczności bezpośredniego kontaktu z salonem, oczekiwania na połączenie i sprawdzenie grafiku. Teraz wszystkie ważne dla siebie informacje sprawdzą w kilka sekund.

Równie praktyczne są przypomnienia o wizycie w salonie wysyłane do klientów. Już nie muszą notować w kalendarzu czy telefonie terminu i godziny wizyty - program automatycznie przypomni im o samej wizycie i wyświetli jej najważniejsze informacje o niej.

Praktyczny program do zarządzania salonem, który umożliwia nieograniczony dostęp do terminarza, profili pracowników, statystyk oraz ułatwia kontakt z klientami - Estetio daje to wszystko Tobie i Twoim klientom.

Komentarze